Do Ziemi zbliża się ogromy astereoid.

asteroid-1.png

Jak podało NASA w przyszłym tygodniu zbliży się na odległość około 17,200 mil asteroid oznaczony symbolem 2012DA14. Ten kamienny asteroid ma 150 metrów średnicy i jednocześnie jak ogłosił w swoim komunikacie NASA:
“Jest to największy asteroid jaki kiedykolwiek agencja NASA zauważyła tak blisko Ziemi”.
Asteroid 2012DA14 przelatywać będzie nad wschodnią częścią Oceanu Indyjskiego około godziny 14:24 czasu lokalnego.
Niestety asteroid ten nie będzie widziany gołym okiem, ale za pomocą lornetki będzie możliwość go dobrze obserwować.
Czas przelotu w pobliżu Ziemi asteroidy 2012DA14 będzie trwał około kilkunastu minut ze względu na jego prędkość poruszania się wynoszącą w przybliżeniu 17,460 mil na godzinę.
Waga tego satelity wynosi 287.000.000 funtów, więc gdyby jednak spadł na Ziemię, to zniszczenie porównywalne byłyby do zniszczeń dokonanych przez meteoryt Tunguski, który spadł we wschodniej Syberii w 1908 roku.
NASA zastrzega jednak mimo tak bliskiego przejścia w pobliżu Ziemi, że prawdopodobieństwo zderzenia z powierzchnią Ziemi, wykrytego ostatnio asteroidy o symbolu 2012DA14, równa się O.

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.