270 Szeryfów i 8 Stowarzyszeń amerykańskich szeryfów powiedzieło “NIE” polityce Obamy!

ConstitutionalSheriffHeader1

270 Szeryfów i 8 amerykańskich stowarzyszeń szeryfów powiedziało “NIE” polityce Obamy dotyczącej ograniczeniu prawa dostępu do posiadania broni.
Szeryfowie i stowarzyszenia szeryfów z całego obszaru Stanów Zjednoczonych złożyli oficjalne oświadczenie, w którym zobowiązali się do ochrony 2 Poprawki Konstytucji Stanów Zjednoczonych, gwarantującej prawo do posiadania broni przez wszystkich obywateli.
Jednocześnie niezależnie od tego oficjalnego oświadczenia kolejna grupa 328 Szeryfów poparła je.
W linku pierwszym znajduje się to oświadczenia, a w linku drugim lista 328 Szeryfów popierających:
1. http://cspoa.org/sheriffs-gun-rights/,
2. http://constitutionclub.ning.com/forum/topics/county-sheriff-s-honor-roll.
Jak z powyższego widać, nie będzie siłą ukrywającym się za Obamą, tak łatwo i prosto rozbroić amerykańskich obywateli, bo ich działania napotykają twardy opór społeczny.
Jednocześnie warto zwrócić uwagę na fakt, że podobne inicjatywy nigdy nie będą miały miejsca w III RP, gdyż jest tu zupełnie inny system obrony prawa, który polega na tym, że szefowie policji są urzędnikami państwowymi biorącymi od państwa pensje oraz ich droga kariery służbowej zależy wyłącznie od spolegliwości partyjnym klikom.
Natomiast w USA system obrony prawa oparty jest na idei niezależnego od wszelkich nacisków politycznych powoływanego z woli lokalnej społeczności szefa policji.
Jak widać ten model obrony praw obywateli służy bardziej ludziom, a nie lokalnym sitwom.

Pozdrawiam.

Ps.
Jako, że linki zamieszczane w post’ach są nieaktywne zamieszczę je dodatkowo w komentarzu.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.