No i Targalski wywalił mnie z niezalezna.pl.

W całej blogosferze można tagować swoje teksty wg. własnego widzimisię. Ale nie w gazecie koncesjonowanej prawicy pt. Gazeta Polska, czyli niezależnej.pl, gdzie rządzi p.Targalski i wymyślone przezeń Zasady,w ramach których bloger ma do wyboru wyłącznie 167 idiotycznych haseł.

Jak wiemy, pod każdą notką muszą znajdować się hasła, które się do niej odnoszą. Jeżeli potem ktoś szuka informacji np. na temat – dajmy na to – okaleczeń poszczepiennych, wrzuca na google’a hasło “szczepionki”, “kalectwo poszczepienne”, albo coś w tym rodzaju. Nie będzie ich szukał pod hasłem “marzec”, “służba zdrowia”, czy „Agent Tomek”. A takimi właśnie oraz zbliżonej maści tagami raczy nas p.Targalski, wszechwładny redaktor „Naszych Blogów”.

Toteż wczoraj umieściłam notkę na temat tej szczególnej, lecz skutecznej formy cenzury stosowanej przez niezależną.pl. Notka spotkała się  z uznaniem, ze wreszcie ktoś tę bulwersującą sprawę poruszył. Zwracano też uwagę na częste na niezależnej.pl praktyki blokowania dostępu niewygodnym komentatorom.

Poza niezależną.pl notkę umieściłam na legionie św. Ekspedyta i niepoprawnych.

I właśnie przed chwilą p.Targalski raczył mnie wyrzucić z niezaleznej.pl, zamknąć dostęp i przenieść moje blogi do archiwum.

Żeby nie było, że w tekście lub komentarzach zachowałam się niezgodnie z netykietą – załączam linki na artykuł oraz komentarze.

http://naszeblogi.pl/36087-cenzura-w-mediach-rzekomo-niezaleznych

http://www.ekspedyt.org/sigma/2013/02/03/1389_cenzura-w-mediach-rzekomo-niezaleznych.html

http://niepoprawni.pl/blog/2518/cenzura-w-mediach-rzekomo-niezaleznych#comment-378508

_______________________________________________________________________________

Najpierw myślimy potem piszemy

Józef Darski

– 03.02.2013 20:03

1. System tagów na niezależnej nie zależy ode mnie. Pierwotny spis miał poniżej 100 tagów i tak pozostało na Nowym Państwie, Gazecie Polskiej i Naszych Blogach

2. Obecnie tagi mają prawo na niezależnej dodawać redaktorzy i czynią to w sposób pozbawiony sensu i nieumiarkowany – moim zdaniem

3. Do czego w systemie służą tagi tłumaczyłem i nie będę się powtarzał, wystarczy przeczytać Nasze Zasady,no ale po co,lepiej się pomądrzyć

4. W moim systemie są 2 tagi ze wspomnianej dziedziny: chrześcijanie i katolicy.

5. Ogólnie rzecz biorąc to masoni mi dali takie instrukcje – teraz powinni już być wszyscy zadowoleni, acha, no i Mosad

  1. Zanim zaczniemy się mądrzyć, najpierw trzeba sprawę zbadać i pomyśleć. Ale wtedy nie byłoby tematu do pisania, a trzeba zaistnieć. To prawda

____________________________________________________________________________________–

Józef Darski

sigma

– 04.02.2013 10:04

A jakby tak merytorycznie odpowiedzieć, zamiast obrzucać uwagami ad personam, panie Targalski?

Nasze Zasady nie są Dekalogiem, tylko zbiorem często bezsensownych regulacji – i właśnie zasada, że bloger nie może sam otagować swojego tekstu, tylko musi wybrać tag ze zbioru idiotycznych 167 haseł jest na to dowodem.

Poza tym “aha” pisze się przez samo “h”, panie redaktorze.

_______________________________________________________________________________________

Merytorycznie

Józef Darski

– 04.02.2013 10:56

wyjaśniłem w Zasadach czemu służą tagi i że to jest inny system. Jak ktoś tego nie rozumie, to nic na to nie poradzę. A jak nie rozumie, to się wymądrza, gdyż musi mu pasować do manii prześladowczej. Radzę przenieść się na NE. Wznowił działalność i tam można do woli o: żydach, masonach, NWO, Bnei itp., itd.

Oczywiście mogę tłumaczyć w nieskończoność, ale nie widzę powodu.

Takie otrzymałem instrukcje

Józef Darski

– 04.02.2013 13:57

od loży Bnei Brith, i masonów rytu francuskiego (mieszkałem we Francji 14 lat więc samo się rozumie, a przez miesiąc u Bronka, gdzie rabini na przemian z masonami hulali), ale radziłem się również Mosadu. Panu także polecam NE. Tam będzie mógł Pan rozwijać przyjaźń polsko-rosyjską w walce z Niemcami i Amerykanami,no i Izraelem.

__________________________________________________________________________________________

Józef Darski

sigma

– 04.02.2013 14:11

Jak tam jest z innymi kontaktami nie mam informacji, ale z Pańskiego CV wynika, ze jakiś czas był Pan członkiem PZPR. Widocznie to był ten formujący okres życia;)

_________________________________________________________________________________________

Sigma mnie trafiła i zatopiła

Józef Darski

– 04.02.2013 16:30

A zatem,by zachować logikę, kończymy współpracę. Blog zostaje przesunięty do archiwum a dostęp zamknięty.

Jako prawdziwy komsomolec i aparatczyk (ech eti gody na komsomolskoj i partijnoj rabotie, no i w organach gosbiezopasnosti sdiełały mienia mużczynoj) nie mogę postąpić inaczej, gdyż to by oznaczało brak cenzury i niezależność od ukrytych ośrodków typu NWO, Mosad i straszliwi masoni. A trzeba być konsekwentnym. Skoro już zostaliśmy zdemaskowani, to tym bardziej musimy postąpić zgodnie z tezami demaskatora. Inaczej byłoby to z jego strony oszczerstwo, a przecież Prawdziwy Polak, Katolik, Narodowiec Sigma nie może być oszczercą, gdyż Prawdziwy Polak Katolik nie może kłamać ex definitione. Proste, żegnam.

______________________________________________________________________________________

Nie pierwszy to raz pan T.  nie życzy sobie mojej obecności na niezależnej.pl.

Po raz pierwszy  ścięłam się z Jerzym Targalskim , kiedy chciałam założyć bloga na niezależnej  w  listopadzie 2011  roku. Wtedy to p.Targalski    oświadczył, że  on jest opcji proatomowej, zaś  moje anty-atomowe poglądy nie odpowiadają linii Gazety Polskiej. Dodał, że moje anty-atomowe poglądy wyraźnie zresztą wskazują na fakt, że jestem agentem Gazpromu.  Już wtedy zastanawiałam się,  kiedy to ostatni raz pan T. spadł na główkę.

Bloga na niezależnej założyłam więc omijając p.Targalskiego szerokim łukiem.

Podczas mojego blogowania  tamże zdążyłam się zorientować, że p.Targalski jest personą nietykalną i wszechwładną, zaś wszelka krytyka jego poczynań kończy się  zamknięciem bloga.

Przyznaję, że ciekawa jestem, coGazeta Polska  zamierza w najbliższym czasie uczynić, bo  sporo krytycznie nastawionych  blogerów zostało ostatnio usuniętych.

Ciekawa też jestem, kiedy to p.Targalski zajmie miejsce przynależne naczelnemu autorytetowi naczelnego organu koncesjonowanej prawicowej gazety. Czyżby p.Michnik odchodził na zasłużoną emeryturę?

O autorze: sigma