Każdy z Nas może być uznany terrorystą!!!!!

terrorysta_jest_w_kazdym_z_nas

Ogłoszono niedawno kolejny raport amerykańskiego Combat Terrorism Center (CTC- Centrum Zwalczania Teroryzmu).
W raporcie tym analitycy US Military Academy z West Point sugerują, że obecnie ze strony radykalnych grup prawicowych działających na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje większe zagrożenie terroryzmem niż, ze strony grup islamskich.
Takimi grupami prawicowych fanatyków uznanych za zagrażających obecnej administracji są te spośród nich, które głoszą, że system polityczny w USA został opanowany przez siły budujące przy pomocy potęgi militarnej Stanów Zjednoczonych Nowy Porządek Świata (NWO).
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że pomysł utworzenia NWO został potwierdzony w książce “Wspomnienia” Davida Rocefellera oraz wielokrotnie był promowany przez prezydenta USA Geore HW Busha.
Tak więc rozpowszechnianie informacji o tworzonym obecnie NWO jest uznawane za terroryzm wewnętrzny przez CTC w Stanach Zjednoczonych zaś pomysłodawcy jego są uznawani za nieszkodliwych obywateli?
Wspomniany raport CTC podkreśla, że: Anty Federaliści Amerykańscy głosząc, iż:
“Rząd federalny stał się skorumpowany i despotyczny z powodu jego ograniczaniu konstytucyjnych praw obywatelskich oraz ograniczeniu społecznej aktywności, wolności i samorządności” stanowią obecnie znaczące zagrożenie terrorystyczne.
Ogłoszenie tego raportu staje się bardzo niebezpieczne z punktu widzenia obowiązującego obecnie prawa amerykańskiego, w świetle którego można osoby zakwalifikowane jako terroryści (czy też jako potencjalni terroryści) przetrzymywać w aresztach w nieskończoność bez procesu i wyroku.
Ciekawe jest kiedy idąc w ślad tropem amerykańskiego CTC polskie Biuro Operacji Antyterrorystycznych- będące kopią CTC- ogłosi podobny raport i zacznie ścigać jako potencjalnych terrorystów tych spośród Nas, którzy obnażają prawdziwe oblicze kliki rządzącej oraz przestępstwa jakich się ona dopuszcza?

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.