walka o Tron… Narodowców

styczeń 2013 – groby Powstańców Styczniowych w Lwowie… i znikający wieniec Legii Warszawa :(((

 

Bronek najwyraźniej realizuje plan uzurpacji “Tronu Narodowców”

 

najpierw rozpoczął wyścig pod pomnik Dmowskiego, w międzyczasie “ktoś” kazał strzelać do TRADYCYJNEGO Marszu Niepodległości… i nawet zgolił wąsy niedawno, a teraz usuwa po “nielegalnych” Narodowcach wieńce i inne oznaki aktywności :(((

potem może i nawet ogoli łeb na łyso tudzież napręży… mięśnie brzucha ;)))

W niedzielę oprócz zniczy na lwowskich grobach powstańców styczniowych kibice złożyli też sporych rozmiarów wieniec z szarfą z napisem: „Powstańcom Styczniowym – kibice Legii Warszawa”. Pomnik na „górce powstańców” we Lwowie jest obecnie w renowacji, więc wieniec został postawiony tuż obok, między powstańczymi grobami. Po odmówieniu modlitwy i odśpiewaniu hymnu narodowego zeszli na dół. Po drodze minęli się z oficjalną delegację Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego, której przewodził minister Jacek Michałowski.

– Zdążyliśmy chwilę porozmawiać pod cmentarzem z kibicami Pogoni Lwów, którym przekazaliśmy zebrane podczas Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców pieniądze na ten klub, gdy zostaliśmy zaalarmowani, że wieniec zniknął – opowiada tygodnikowi „Do Rzeczy” Paweł, uczestnik wydarzenia.

Przy grobach pozostał tylko wieniec od prezydenta Komorowskiego. – Urzędnicze uroczystości rozpoczęły się tuż po opuszczeniu przez nas cmentarza. Widać, ludziom pana prezydenta przeszkadzało, że muszą złożyć wieniec obok wieńca kibiców, że w świat pójdzie, że młodzi ludzie też pamiętają – mówi Paweł.

 – źródło:  “Do Rzeczy”

O autorze: sosenkowski

Jam... z tego co mnie boli