Trochę porad technicznych.

Kontakt z administratorem: legion kropka piorunujacy małpa gmail kropka com

1. Komentarze.

– można edytować oraz kasować własne komentarze przez 15 min. od opublikowania.Na dole ramki komentarza znajdują się dwa przyciski – linki:  Edytuj i Więcej opcji
W “Więcej opcji” poza skasowaniem możemy też poprosić o skasowanie przez administratora (np. jeśli upłynął okres 15min.).

Nie ma na razie wygodnej funkcji “Odpowiedz” dlatego proszę przy odpowiedziach kopiować nagłówek komentarza na który odpowiadamy i dopisywać @ (czyli “do” – ang. at) , np:

@ lju
Posted Styczeń 30, 2013 at 1:29 AM

2. Notki

Jeśli dodamy za pomocą przycisku “Dodaj medium” obrazek, to automatycznie zostanie on ustawiony jako ikona notki na stronie głównej.Jeśli chcemy go zmienić lub mieć tylko ikonkę, bez obrazka w notce, to odpowiednia funkcja – “Ikona wpisu” –  znajduje się w prawym, dolnym rogu ekranu edytora notek:

Możemy albo wybrać jeden z plików znajdujących się na serwerze, lub dodać własny – ze swojego komputera.

 

Dla Cyborga: przycisk opublikuj, to ten niebieski, z prawej strony:

Dodaj nowy wpis

 

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”