Moderacja

GPS, do czasu przeproszenia Circ

 

GPS

26 lutego 2013 godz. 14:53

Ale przecież to nie formalna własność jest szkodliwa dla tego portalu, ale to, że Circ jest tu autorytetem moralnym. Poważniejszym problemem jest to, że formalny właściciel i większość tu piszących uważa Circ za kogoś mądrego, mimo, że to głupia prostaczka, która bez sensu miesza swoją wulgarność i brak wychowania z Bogiem i która nigdy nic mądrego nie napisała.

Co z tego, że Circ nie jest już formalnym właścicielem tego portalu, jeśli właścicielem jest ktoś kto ją uważa za autorytet? Ten portal nadal pozostaje zarażony jej diskordiańską działalnością ośmieszającą chrześcijaństwo.

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”