Wszyscy krzyczą, żeby ich kochać! – ks. Marek Bąk

«Mamy ludzi kulturowo zdegradowanych, zniszczone małżeństwa. Te przejawy zła, upodlenia możnaby długo wymieniać. To, co się dzieje, to jest Nowa Normalność. Coś, co wchodzi w miejsce kultury, ale kulturą nie jest. Wyhodowali sobie w naszej Ojczyźnie osobników niemyślących, niemoralnych, którzy w życiu realnym zachowują się jak przed komputerem z grami komputerowymi. Ludzie tak reagują jakby byli w grze komputerowej, gdzie wszystko się ‘dobrze skończy’.»

«Pozostaje nam uratować siebie indywidualnie, opamiętać się w grzechu, aby go nie kontynuować i rozpocząć wielką walkę wychowawczą o młode pokolenie, by nie podlegało systemowemu zniszczeniu, które jest nam narzucane przez rządzących, okupantów i podwykonawców władzy.»

«Dopóki człowiek nie zaakceptuje tego zdziczenia, niemoralności i głupoty, to jeszcze niewolnikiem nie jest. Jest może w utrudzeniu. Niewolnictwo zaczyna się dopiero w tym momencie, kiedy człowiek te wrogie sobie warunki akceptuje i współdziała z oprawcą. I takich ludzi mamy coraz więcej…»

−∗−

Wszyscy krzyczą, żeby ich kochać! – ks. Marek Bąk

Rozmawiają: Edyta Paradowska, ks. Marek Bąk

 

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!