Uczciwy Żyd ostrzega Polaków przed swoją córką

Związana z radykalną lewicą, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, aktualnie poseł, wyraziła chęć zostania „ministrą edukacji”.

W złożonej deklaracji, jeszcze przed wyborami, zgłosiła zamiar wprowadzenia do szkół tzw. edukacji seksualnej i zmianę modelu nauczania.

Używanie słowa “edukacja” jest moim zdaniem celową manipulacją. Chodzi o zupełnie odwrotny proces, o zniszczenie umysłu dziecka, o spowodowanie zaburzeń rozwojowych uniemożliwiających osiąganie poszczególnych etapów dojrzałości. Znając obsesję neokomuny na punkcie niemieszczących się w normach zachowań seksualnych, słowami adekwatnymi będą nie „edukacja” itp., lecz

  • molestowanie
  • demoralizacja
  • dewiacja

W praktyce są to m.in. “zajęcia z masturbacji lub nauka akceptacji dewiacji seksualnych”. Dla dzieci?

WHO już wprowadza do „dyskursu” dwa nowe terminy:

  • partner seksualny dziecka
  • partner romantyczny dziecka.

Powody

Krzysztof Karoń uważał, że celem ideologii antykultury (gender + edukacji seksualnej) jest degeneracja rodzaju ludzkiego do poziomu zwierzęcia, a tym samym pozbawienie go umiejętności myślenia za pomocą pojęć kultury i pozbawienie zdolności do twórczej pracy.

Niewykluczone, że dodatkowo stoi za tym mniej lub bardziej widoczne lobby pedofilskie, a także „osoby niepedofilskie”, ale wyznające nie tylko na zgubę własną, lecz przede wszystkim na zgubę dzieci – ideologię lgbtq+p-f.

Chcemy odwrócić wektory podstawy programowej – z przeszłości na przyszłość. Zamiast HiT-u i religii chcemy wprowadzić edukację seksualną, edukację klimatyczną oraz edukację pracowniczą, bo młodzi ludzie są grupą najbardziej narażoną na wyzysk – mówi Agnieszka Dziemianowicz-Bąk… /Gazeta Wyborcza/

“Typowa nazi-bolszewiczka”

Zbigniew Herbert w Potędze smaku pisał: Zanim zgłosimy akces trzeba pilnie badać/Kształt architektury rytm bębnów i piszczałek/Kolory oficjalne nikczemny rytuał pogrzebów…/A co z pochodzeniem? Od pewnego czasu krążą w sieci wypowiedzi Ojca pani Dziemianowicz-Bąk, który na różne sposoby ostrzega polskie społeczeństwo przed swoją córką

Tak wychowała ją moja żona, agentka WSW, o pochodzeniu etnicznym chazarskim, a więc córeczka jest typowa nazi-bolszewiczka, ale nie ja ją tak wychowywałem, a więc jedynie może mi być przykro.

Druga cytowana wypowiedź odnosi się do planów zawłaszczenia ministerstwa edukacji i wprowadzenia tam ideologicznej trucizny.

“Z matki Żydówki, Polak”

“Z matki Żydówki, z Wielkopolski, jestem Polakiem i wyssałem miłość do ojczyzny z mlekiem mojej matki”. Tak samego siebie określił działacz opozycyjny z okresu PRL, Remigiusz Dziemianowicz  podczas spotkania promocyjnego poświęconego książce “Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego.

Na koniec komentarz obrazkowy do aktualnego stanu w aspekcie dziejowej chwili

“Szatan pokazuje dzieciom swoje miasto”

Michael Hutter

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne