Aerożel antypandemiczny czyli kolejny etap „szczepionek” mRNA

„Szczepionki nie działają tak dobrze, jak myśleliśmy. Nie przewidzieliśmy przerażających wariantów. Przypadkowo sfałszowaliśmy dane, przypadkowo pominęliśmy badania i przypadkowo zarobiliśmy na tym fortunę”

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Off Guardian na temat przewidywanego kolejnego etapu rozwoju szczepionek mRNA. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

 

Bill Gates, „Aerożel” i kolejny etap „szczepionek” mRNA

W zeszłym tygodniu profesjonalny programista i epidemiolog-amator Bill Gates przyznał, że „szczepionki” mRNA przeciw Covid mają „trzy problemy”, w tym ten, że nie zapobiegają transmisji.

Ale to, co na pierwszy rzut oka wydaje się szczerym przyznaniem, tak naprawdę dotyczy ochrony narracji i stworzenia nowego rynku dla nowych szczepionek.

Przemawiając na panelu Lowy Institute w Sydney w Australii, Gates powiedział zebranym:

„Musimy także rozwiązać trzy problemy ze szczepionkami. Obecne szczepionki nie blokują infekcji, nie mają szerokiego zastosowania – więc kiedy pojawiają się nowe warianty, tracisz ochronę – i mają bardzo krótki czas trwania…”

Wyjaśnijmy coś sobie. To, iż Gates „przyznaje się” do stosunkowo nieszkodliwych rzekomych problemów ze „szczepionkami” nie wynika z wyrzutów sumienia ani freudowskiej pomyłki, jest to po prostu przygotowanie do kolejnego etapu oszustwa.

Po pierwsze, kiedy próbujesz sprzedać historię siedmiu miliardom ludzi, taktowne „przyznanie się” może w rzeczywistości przyspieszyć twój program i wzmocnić twoją narrację.

Kiedy „przyznajesz”, że szczepionka „nie zapobiega przenoszeniu”, podkreślasz również, że istnieje nowa choroba do przeniesienia.

Kiedy krytykujesz szczepionkę za to, że nie chroni przed wariantami, wzmacniasz pogląd, że naprawdę istnieją warianty.

Aktem pozornego ustępstwa tak naprawdę umacniasz pozycję obronną i – co najważniejsze – wabisz swoich krytyków, aby uznali najważniejszą część twojej narracji – realność „pandemii”.

Jednocześnie istnieje staromodna technika półprawdy: przyznawanie się do małych „błędów” w celu zakamuflowania wielkich kłamstw. Przykrywka dla operacji psychologicznej.

„Szczepionki nie działają tak dobrze, jak myśleliśmy. Nie przewidzieliśmy przerażających wariantów. Przypadkowo sfałszowaliśmy dane, przypadkowo pominęliśmy badania i przypadkowo zarobiliśmy na tym fortunę”.

Ups.

I oczywiście następuje nieunikniony następny krok: „Ale nie martwcie się, tym razem zrobimy to dobrze”.

Ponieważ ostatecznym powodem, dla którego przyznajesz, że twoje stare szczepionki nie działają, jest to, że możesz sprzedawać ludziom swoją nową szczepionkę.

To „aerożel”, jakbyś jeszcze nie wiedział, który wdychasz, aby zapobiec transmisji, i który jest rozwijany co najmniej od marca ubiegłego roku.

Gates faktycznie wspomina o tym w trakcie panelu [54:18]:

„Uważamy, że na bardzo wczesnym etapie epidemii możesz przyjmować coś, co można wdychać, a co oznacza, że ​​nie będziesz mógł się zarazić. Bloker, bloker wziewny.”

…i w ciągu tygodnia od tego wystąpienia było to tematem artykułów w CNET [23 stycznia], Yahoo [23 stycznia], Miami Herald [23 stycznia], GAVI [24 stycznia], News Medical [27 stycznia], ponownie CNET [30-ego] i Nature [1 lutego].

Co ciekawe, ta nowa szczepionka trafia na pierwsze strony gazet w czasie, gdy Big Pharma odnotowuje spadki zysków związanych z Covid.

A więc tak, Pharma Bill i jego przyjaciele mogą kajać się z powodu tych szczepionek, ale daj im tylko kilka miliardów dolarów więcej, a następnym razem zrobią to dobrze.

A jeśli nie? No, cóż. Ale jeszcze następnym razem, to już na pewno. Obiecują.

______________

Bill Gates, “Aerogel” & the next stage of mRNA “vaccines”, Kit Knightly, Feb 2, 2023

−∗−

 

BONUS

Bill Gates ostrzega Australię, aby przygotowała się na następną pandemię – która może być spowodowana przez człowieka i znacznie bardziej brutalna niż COVID

23 stycznia 2023 roku Bill Gates spotkał się z dyrektorem wykonawczym Lowy Institute, dr Michaelem Fullilovem w Australii, aby rozmawiać o zdrowiu na świecie, gotowości na pandemię, bezpieczeństwie żywnościowym i zmianach klimatycznych.

W wywiadzie Bill Gates przyznaje, że szczepionki nie blokują infekcji, nie zatrzymują wariantów i mają bardzo krótki czas trwania. I to po tym, jak on i jego poplecznicy spędzili ostatnie trzy lata, domagając się, abyśmy albo przyjęli szczepionkę albo zostaniemy usunięci ze społeczeństwa, ponieważ szczepionki „zatrzymywały rozprzestrzenianie się” i były „skuteczne”.

„Teoretycy spiskowi” znów mieli rację.

***

Bill Gates ostrzegł Australię, aby przygotowała się na pandemię

Miliarder technologiczny powiedział, że następna może być stworzona przez człowieka

Bill Gates, miliarder technologiczny, ostrzegł Australię, aby była gotowa na kolejną pandemię, która może być spowodowana przez człowieka i znacznie bardziej brutalna.

Gates powiedział w poniedziałek [23.01 -tłum.] w rozmowie z think tankiem Lowy Institute w Sydney, że przywódcy polityczni muszą odłożyć na bok różnice i współpracować, aby przygotować się na następny wirus.

Wezwał do ściślejszej globalnej współpracy, wykorzystując pandemię Covid-19 jako przykład tego, jak kraje mogą poprawić swoje działania, gdyby współpracowały.

„Porównajcie ekonomiczny koszt gdy jesteście przygotowani na następną [pandemię] z kosztem tej. To ponad 10 bilionów dolarów strat ekonomicznych” – powiedział.

„W czasie pandemii byliśmy głupcami, nie mając narzędzi, praktyki i globalnej zdolności do pozostawania w gotowości, tak jak to robimy w przypadku pożaru lub trzęsienia ziemi”.

Gates pochwalił politykę Australii, która pomogła utrzymać niskie wskaźniki infekcji przed wprowadzeniem szczepionek.

„Niektóre z rzeczy, które się wyróżniają, to to, że Australia i około siedem innych krajów wcześnie przeprowadziło diagnostykę w skali populacji i wprowadziło politykę kwarantanny” – powiedział.

„Oznaczało to, że utrzymaliście niski poziom infekcji w pierwszym roku, kiedy nie było szczepionek”.

„To ogromna porażka rynkowego kapitalizmu, jeśli chodzi o uwzględnienie niektórych potrzeb najuboższych. Ich głos na rynku jest bardzo mały – powiedział.

„Możesz dosłownie uratować życie za 1000 USD, a niewiele jest rzeczy, które mogłyby być tak satysfakcjonujące”.

Skrytykował Stany Zjednoczone pod przywództwem Donalda Trumpa, za groźby wycofania się ze Światowej Organizacji Zdrowia i wstrzymania finansowania.

Gates opowiedział się za zwiększeniem zasobów dla tego międzynarodowego organu ds. zdrowia.

Powiedział również, że polityka Stanów Zjednoczonych, a co za tym idzie Australii, wobec Chin wymaga bardziej ugodowego i opartego na współpracy podejścia politycznego w rozwiązywaniu głównych problemów, takich jak zmiany klimatu.

„Postrzegam rozwój Chin jako ogromne zwycięstwo dla świata… obecny sposób myślenia USA wobec Chin, który jest odwzajemniany, jest rodzajem mentalności przegranej”.

„To może nabrać samospełniającego się charakteru, w bardzo negatywny sposób”.

Gates spotkał się w sobotę z premierem Anthonym Albanese w Kirribilli House w Sydney, aby omówić zmiany klimatyczne, problemy zdrowotne i energetyczne.

 

__________________

Bill Gates Warns Australia to Prepare for the Next Pandemic – which Could Be Man-Made and far More Brutal than COVID, Alexandra Bruce, January 24, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Nowa Normalność – 100 dni na szczepionkę
Starannie ulokowane za ukraińskimi nagłówkami rozklejonymi na pierwszych stronach, w zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie Światowej Organizacji Zdrowia w celu omówienia globalnego ustawodawstwa mającego na celu upoważnienie WHO do zwalczania […]

__________________

‘Ukierunkowana ewolucja’ czyli kolejne wzmocnienie narracji
Wolno ci myśleć, że wirus był naturalny lub stworzony w laboratorium. Wolno ci wierzyć, że maski działają lub nie. Wolno ci wierzyć w hydroksychlorochinę i inne „alternatywne metody leczenia”. Wolno […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!