Sądy nie pomogą czyli jak zatrzymać technokratyczną globalizację

Młodzi i pozornie zdrowi ludzie, wśród których jest wielu sportowców, dzieci i innych osób, doznają nieoczekiwanych zawałów serca lub udarów, a wielu umiera „nagle”. Dzieje się tak nie tylko w tym kraju, ale w większości pozostałych na całym świecie. Używanie terminu „niewyjaśnione” jest absolutnym kłamstwem i przestępstwem przekraczającym wszelkie wyobrażenie.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Truth Talk na temat sposobów opanowania zapędów rządzących do odbierania społeczeństwom coraz większych obszarów wolności. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

 

Czy pozwanie rządu, przemysłu farmaceutycznego i mediów głównego nurtu może zakończyć tyranię? Absolutnie nie!

 „Szczepienia to barbarzyńska praktyka i jedno z najbardziej zgubnych złudzeń obecnych w naszych czasach. Osoby sprzeciwiające się szczepieniom ze względu na sumienie powinny w razie potrzeby stanąć samotnie przeciwko całemu światu w obronie swojego przekonania”. ~ Mahatma Gandhi

Do tego tematu można podchodzić tylko ze skrajnym pesymizmem, bo aby uzyskać prawdziwą i uczciwą sprawiedliwość w tym ohydnym systemie, trzeba mieć do czynienia z sądami. Dla większości powinno być to oczywiste, ale tak nie jest. Wszystkie sądy są w rzeczywistości ramieniem i integralną częścią państwa. W rzeczywistości sądy są rządowe, a zatem współwinne przestępstw rządowych. W celu uzyskania zadośćuczynienia za umyślną lub wynikającą z niedbalstwa szkodę wyrządzoną przez rząd lub podmioty kontrolowane, finansowane lub sponsorowane przez rząd, arbitrem w każdej sprawie przeciwko rządowi jest ten sam rząd. Czy może istnieć bardziej niebezpieczna lub dyskryminująca sprzeczność lub konflikt interesów? Myślę, że nie, ale ten system został celowo skonstruowany w ten sposób, aby w większości przypadków chronić nie obywatela przed państwem, ale aby chronić sam system. To jest okrucieństwo podszyte spiskiem.

Praktycznie rzecz biorąc oszustwo z fałszywym „covidem” nie tylko zniknęło z centrum uwagi, ale w większości zniknęło celowo, nie mniej jednak tymczasowo. Nie oznacza to, że powrót tego lub innego przestępczego spisku pod fałszywą flagą „pandemii” nie zostanie wykorzystany w przyszłości, a tak prawdopodobnie będzie, ale obecnie to oszustwo zostało nieco zawieszone. Ta szczególna część spisku przejęcia [takeover] ostatnio straciła na blasku, ponieważ coraz więcej osób wątpi w narrację głównego nurtu. Spełniło to jednak swój cel, którym było wielkie zastraszenie mas, aby zaakceptowały wszelkie środki kontroli, w tym akceptację bardzo toksycznego, eksperymentalnego, zmieniającego umysł i ciało, a w wielu przypadkach śmiertelnego, zastrzyku o charakterze broni biologicznej fałszywie oznaczonego jako szczepionka. Ujawniło to również, że zdecydowana większość zwykłych ludzi podporządkuje się i zrobi dokładnie to, co każą im ich wybrani władcy. Jest to zaiste niezbędny aspekt każdego spisku przejęcia.

Nikt zdaje się nie wiedzieć, co jest w każdej fiolce, ile różnych trucizn jest obecnych, jakie śmiercionośne metale i nanocząsteczki są używane, jakie szkodliwe chemikalia są dodawane i jakie dokładnie rodzaje szkodliwych substancji modyfikujących geny znajdują się w każdej pojedynczej partii. Jak poważne i śmiertelne są okropne długoterminowe skutki uboczne i ile milionów umrze z powodu przyjmowania tych szkodliwych, powodujących choroby, śmiercionośnych zastrzyków i boosterów? Czas pokaże, ale nie jest to korzystne dla wszystkich, którzy ulegli nikczemnej propagandzie wypluwanej przez elity klasy rządzącej i ich wspólników w rządzie, medyczny kompleks przemysłowy, media i siły rządowe. Wszyscy pod ochroną tych obrzydliwych praw, których przestrzegają sądy w tym skorumpowanym systemie prawnym.

Powszechnie wiadomo, że błędy medyczne (szpitalne) są obecnie [i od lat] trzecią najczęstszą przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych, po nowotworach i chorobach serca. Uważam, że to twierdzenie jest znacznie niedoszacowane. Instytucje przestępcze, Johns Hopkins, a nawet NIH i wielu innych w ciągu ostatniej dekady wykazało dowody tego szaleństwa. Ale jeśli uczciwość i fakty mają odgrywać jakąkolwiek rolę w tych okropnych statystykach, rzeczywistość zgonów z powodu błędów „medycznych”, celowych ekstremalnych interwencji medycznych, okoliczności stworzonych przez rząd, takich jak lockdowny, wywoływanie silnego stresu, nakazy „opieki zdrowotnej”, powikłania po „szczepionkach” i zgony z powodu wstrzyknięcia tych samych zabójczych „szczepionek”, wówczas zgony spowodowane przez medycynę i rząd prawdopodobnie przyćmiłyby zarówno raka, jak i normalne zgony z tytułu chorób serca razem wzięte. Czy to tylko śmiałe stwierdzenie, czy też jest to całkowicie oczywiste, biorąc pod uwagę wszystkie nadmiarowe zgony, które miały miejsce po tym, jak rzekomo oszustwo z fałszywym „covid” dramatycznie zwolniło lub zakończyło się? Ponieważ istnienie „covid” nigdy nie zostało nawet udowodnione, to ile milionów zgonów było i nadal będzie powodowanych manipulacjami politycznymi, oszustwami medycznymi, szaleństwem lockdownów, zastrzykami z bronią biologiczną i morderstwami z ręki państwa?

Nadmiarowe zgony (te faktycznie zgłoszone) w Stanach Zjednoczonych w ciągu pierwszych 38 tygodni 2022r. wyniosły 350 000. W skali całego roku odpowiada to około 480 000 dodatkowych zgonów. Jak to się mogło stać, biorąc pod uwagę, że „deklarowane” jako „bezpieczne i skuteczne” trujące zastrzyki przeciw „covid” zostały przyjęte przez większość w tym kraju? Może nadszedł już czas, aby zrozumieć, że ta broń biologiczna w zastrzykach powoduje zgony i jest przeznaczona do okaleczania i zabijania zamiast zapobiegania wielkim szkodom.

Po wszystkich tych ogromnych szkodach dla populacji tutaj i na całym świecie, teraz mamy zupełnie nowe zjawisko, celowo wyprodukowane przez państwo, o tak zwanej „nagłej śmierci”, zgonie z nieznanych przyczyn lub koincydencji. To oszustwo i ukrywanie morderstwa jest czystym szaleństwem i nie ma podstaw w rzeczywistości. Nie ma istotnego rozumowania w głównym nurcie medycznym ani żadnej tak zwanej „nauki”, która mogłaby wyjaśnić tę sytuację. Uwierz „nauce”, jak nam powiedziano, a wszystko to bez odrobiny prawdy lub potwierdzających dowodów. Medycyna oparta na fałszywej teorii zarazków i fałszywa „nauka” stały się zabójcą numer jeden ludzkości, a wszystko to pod auspicjami rządowego spisku mającego na celu kontrolowanie świata poprzez technokratyczną globalizację.

Młodzi i pozornie zdrowi ludzie, wśród których jest wielu sportowców, dzieci i innych osób, doznają nieoczekiwanych zawałów serca lub udarów, a wielu umiera „nagle”. Dzieje się tak nie tylko w tym kraju, ale w większości pozostałych na całym świecie. Używanie terminu „niewyjaśnione” jest absolutnym kłamstwem i przestępstwem przekraczającym wszelkie wyobrażenie. Prawdziwy powód tej obrzydliwości jest ukrywany przez bardzo złowrogie siły. Niedawno jedno z takich wydarzeń miało miejsce, a miliony mogły obejrzeć je na żywo w telewizji. Ze względu na to ujawnienie wykorzystano każdy sposób na opóźnianie i tuszowanie, aby znaleźć sposób na odwrócenie uwagi od rzeczywistości w celu ukrycia prawdy. Po tym wstrząsającym wydarzeniu mało się mówiło, że w całym 2022 roku miało miejsce o wiele więcej bardzo podobnych wydarzeń, i które nadal mają miejsce w całym kraju, ale bardzo niewiele jest relacjonowanych w mediach głównego nurtu, przynajmniej w jakikolwiek uczciwy sposób. To dlatego, że nie wydarzyły się w ogólnokrajowej telewizji na oczach całego kraju. Nic nie może być bardziej wymowne niż to celowe i niemoralne unikanie ujawnienia prawdy. Tylko nikczemnicy mogli być częścią takiego spisku jak ten.

W środku tego państwowego mordu niewinnych, Pentagon zrezygnował z nakazu „szczepionki covidowej”, po tym jak już większość z nich przyjęła ten śmiertelny zastrzyk. Dr Joseph Fraiman, główny autor recenzowanej pracy naukowej, w której ponownie przeanalizowano testy szczepionek na „covid” Pfizera i Moderny, wezwał do natychmiastowego wycofania tych „szczepionek” mRNA z rynku, twierdząc, że po wprowadzeniu tych zastrzyków rośnie liczba zgonów. W Wielkiej Brytanii lekarze mają podawać statyny zdrowym osobom w liczbie od 15 do 25 milionów, aby uchronić je przed zawałem serca. Dlaczego ci zdrowi ludzie są narażeni na zawał serca? Czy może to być spowodowane przyjmowaniem niszczącej serce broni biologicznej w zastrzykach?

Moderna wychodzi teraz z kolejnym nowym zastrzykiem przypominającym [booster] i twierdzi, że „covid”, oszustwo od samego początku i coś, czego nigdy nie wyizolowano ani nie potwierdzono, że istnieje, będzie istniało już zawsze. To oczywiście wymagałoby boostera po boosterze przez całe życie. Jakież to wygodne dla przestępczego przemysłu farmaceutycznego. W tym samym czasie Moderna również testuje nową „szczepionkę” mRNA na atak serca, aby leczyć tych, którzy mieli zawał serca, prawdopodobnie po przyjęciu „szczepionki mRNA na covid”, która spowodowała zawał serca. Co za paskudne oszustwo.

Pozywanie rządu lub jakichkolwiek chronionych przez rząd faszystowskich partnerów chronionych przez państwo i przed sądami rządowymi nie przyniesie rozwiązania tego despotycznego i totalitarnego zamachu stanu, do którego dąży technokratyczna klasa rządząca i jej marionetki w rządach. Żaden nonsens związany z głosowaniem nie przyniesie ani nie zapewni żadnej ulgi, ponieważ głosowanie jest bezużyteczne i jest jedynie bezwartościową akceptacją dla tego odrażającego systemu. W rzeczywistości to przerażające oszustwo i dobrowolne przyznanie się do niewolnictwa. Konieczne jest, aby duża liczba jednostek na każdym kroku całkowicie negowała państwo i praktykowała masowe nieposłuszeństwo, aby uczynić ten rząd bezsilnym. Bezsilny system rządzenia przestaje mieć zdolność kontrolowania i tylko jednostki en masse mogą tego dokonać.

Istnieje powód, dla którego rząd boi się jednostek. Istnieje powód, dla którego rząd cenzuruje i atakuje wszystkich, którzy go potępiają. Istnieje powód, dla którego dana osoba jest celem tej fałszywej władzy i jest poddawana ostracyzmowi (lub w niektórych przypadkach mordowana) przy każdej okazji.

„Nikomu nie trzeba mącić w głowie, ale lepiej, żeby KAŻDY był cholernie przerażony przyjęciem JAKIEJKOLWIEK szczepionki, w DOWOLNYCH okolicznościach, z DOWOLNEGO powodu, w DOWOLNYM momencie życia”. – ~ Dr Daniel H. Duffy Senior, DC

_______________

Can Suing the Government, Pharmaceutical Industry, and Mainstream Media, End Tyranny? Absolutely Not!, Gary Barnett, January 15, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!