Eliminacja kolejnego bojownika o prawdę. Dr Vladimir Zelenko nie żyje.

https://gloria.tv/post/fgYGNqXNGRA82puPk6GhYwP9L

Bohater naszego czasu: Dr Vladimir Zelenko (ur. 27 listopada 1973, Kijów – zmarł 30 czerwca 2022, w Dallas, USA) nominowany do nagrody Nobla, który z powodzeniem leczył wielu prezydentów i głów państw na całym świecie z powodu COVID-19. Dr Zelenko był jednym z pierwszych lekarzy na świecie, który udowodnił, że COVID-19 można łatwo leczyć za pomocą HCQ + CYNK. Jego zespół skutecznie wyleczył ponad 6000 pacjentów z COVID i przeszkolił tysiące lekarzy na całym świecie, wspólnie ratując miliony istnień ludzkich. (z noty pod filmem na Gloria.tv)

 

Doktor Vladimir Zelenko, żyd głębokiej wiary i nieugięty wojownik o prawdę przeciw globalistycznemu gangowi bandziorów i kłamców w ich planie skompromitowania i doprowadzenia do zagłady Bożego Świata – zmarł 30 czerwca br. w szpitalu w Dallas po operacji (w trakcie?) jaką przeprowadzono w przebiegu raka trzustki (?) na co  miał chorować. Miał 48 lat. Sam przed śmiercią twierdził, że czuje się znakomicie i jako lekarz oznajmia, iż wszelki możliwy jego rychły zgon (spodziewał się tego) nie będzie miał związku z chorobą. Brak dostępu do wiarygodnych danych medycznych na ten temat potwierdza myśl o seryjnym samobójcy, graniczącą z pewnością, zważywszy na jego jednoznaczną antyglobalistyczną i anty-szczepionkową postawę, a także możliwość oddziaływania w mediach, zważywszy na jego popularność i nieskazitelną karierę medyczna. Był zbyt potężnym przeciwnikiem, takiego należy usunąć.

Poniżej zamieszczam jeszcze jedno wystąpienie Dr. Zelenki, wezwanego przed sąd rabinacki w sprawie wygłaszanej publicznie krytyki plandemii oraz prowadzonej skutecznej własnej terapii anty kowidowskiej, z wyleczonymi tysiącami chorych w Nowym Jorku. Był też jednym z pierwszych, którzy zapowiadali bezpłodność zaszczepionych oraz w jaki sposób szczepionka  antyCovid-19 zagraża wystąpieniem AIDS.

https://www.cda.pl/video/88854964a

O autorze: pokutujący łotr