Kto winien czyli zaczęło się wskazywanie palcem

Austriacki minister zdrowia obwinia teraz lekarzy za niepoinformowanie pacjentów o zagrożeniach dla zdrowia związanych ze szczepionkami. Ale oczywiście lekarzom nie wolno obwiniać szczepionek, więc są idealnymi kozłami ofiarnymi.

−∗−

Tłumaczenie artykułu ze strony Steve’a Kirscha o początku nerwowych poczynań wśród rządzących z powodu trudnych do ukrycia negatywnych skutków szczepień przeciw covid-19. Na przykładzie trzech krajów charakteryzujących się dużymi restrykcjami covidowymi. Materiały linkowane w tekście w tłumaczeniu automatycznym.

_______________***_______________

 

W Austrii rozpoczęło się wskazywanie palcem!

W Austrii minister zdrowia przyznaje się do problemów ze szczepionkami, więc rzuca austriackich lekarzy na pożarcie. Czemu? Ponieważ zaprzeczanie już nie działa i trzeba kogoś obwinić!

◊ ◊ ◊

W skrócie:

Opowieść o trzech krajach:

  1. W Austrii odkryli, że szczepionki są niebezpieczne, więc minister zdrowia obwinia teraz lekarzy.
    _
  2. W Nowej Zelandii dane wyraźnie pokazują, że zaszczepieni mają wyższą śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny, więc ich rozwiązaniem jest jeszcze więcej szczepionek i chowają dokumenty pokazujące, że to szczepionki są problemem.
    _
  3. W Australii nakazy zniknęły i kilka osób zdaje sobie sprawę, że popełnili błąd.
    _

Austria

SuperSpreader, który jest jednym z moich czytelników, zwrócił uwagę, że austriacki minister zdrowia obwinia teraz lekarzy za niepoinformowanie pacjentów o zagrożeniach dla zdrowia związanych ze szczepionkami. Ale oczywiście lekarzom nie wolno obwiniać szczepionek, więc są idealnymi kozłami ofiarnymi.

Austriacki minister zdrowia i środowiska medyczne dyskutują nad odpowiedzialnością za masowe zgony wywołane wirusem Covid i uszczerbki na zdrowiu | Paul Craig Roberts

Austriacki minister zdrowia potwierdza – lekarze są odpowiedzialni za uszkodzenia poszczepienne | The Liberty Beacon

Młot odpowiedzialności: Minister Zdrowia potwierdza – lekarze odpowiedzialni za uszkodzenia poszczepienne, Teraz są kary do 14 000 euro! | WochenBlick

Austriacki minister zdrowia przenosi odpowiedzialność za uszkodzenia poszczepienne na lekarzy | AnonTimes

Więcej przeczytasz tutaj:

VAX_DANGER (2022-07-02) SPECIAL – Austriacki minister zdrowia obwinia lekarzy o niepoinformowanie pacjentów o zagrożeniach dla zdrowia związanych ze szczepionkami [killJAB]

Musiałem opublikować to jako wydanie specjalne, pojawiają się pęknięcia w ścianie. Rozpoczyna się najbardziej epickie szukanie kozła ofiarnego w celu uratowania własnego tyłka.

Każdy, kto z uwagą śledzi wydarzenia, już rozumie, że gdy ciała zaczną się piętrzyć, to wtedy nastąpią PRAWDZIWE fajerwerki. Zobaczymy gorączkowe wskazywanie palcem i wściekłe przerzucanie winy. Wrzask osiągnął apogeum wraz z potokiem kłamstw na temat tego, kto co i kiedy powiedział. To będzie coś spektakularnego do zobaczenia.

Czytaj dalej…

SuperSpreader

 

Nowa Zelandia: zaszczepieni mają wyższą śmiertelność niż niezaszczepieni, więc rozwiązaniem jest więcej szczepionek!!!

Ta narracja rozwija się w Nowej Zelandii, ponieważ artykuł Johna Gibsona pokazuje, że zaszczepieni częściej umierają niż niezaszczepieni.

Ale żaden palec nie wskazuje na Nową Zelandię!

W Nowej Zelandii tradycyjne media nie będą relacjonować żadnych badań, które są sprzeczne z narracją, ponieważ są aż tak mocno związane rządowym finansowaniem. Na przykład w maju rząd Nowej Zelandii wydał na reklamę średnio 67 dolarów (45 USD) w przeliczeniu NA DAWKĘ, a mówiło się, że wydano około 50 milionów dolarów na rządową reklamę szczepionek. Ponadto istnieje coś takiego jak „fundusz dziennikarstwa interesu publicznego”, który przekazuje mediom około 100 milionów dolarów od rządu. Tak więc opinia publiczna słyszy tylko jedną stronę narracji.

Co zatem robią „eksperci” z Nowej Zelandii, tacy jak epidemiolog z Uniwersytetu Otago, profesor Michael Baker?

Baker wezwał do pilnego wprowadzenia nowych szczepionek mRNA!!!!

Bez względu na to, jak złe są dane, ci faceci po prostu nigdy nie wskażą palcem na szczepionki, jako te, które pogarszają sytuację.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z tym artykułem ‘Pierwsza wojna pandemiczna — wysoce wyszczepiona Nowa Zelandia przyznaje, że przegrywa bitwę‘.

Spodoba się wam. Przyznają, że przegrywają tę bitwę, więc rozwiązaniem jest ciągłe robienie tego samego w nadziei na inny wynik.

Wcześniejszy artykuł Gibsona, ‘Publiczne niezrozumienie kluczowych badań szczepionek przeciwko COVID-19, może przyczynić się do przyjęcia w Nowej Zelandii kosztownego i nieefektywnego ekonomicznie nakazu szczepień‘ [dostęp do artykułu płatny -tłum.], wskazywał, że „jeśli opisane tutaj powszechne nieporozumienie będzie się utrzymywać, kontynuacja nieefektywnych zaleceń dotyczących szczepień, których koszty przewyższają korzyści, jest prawdopodobna“. Oczywiście miał rację. To właśnie się wydarzyło i będzie się działo nadal. Nowa Zelandia będzie prawdopodobnie ostatnim miejscem na Ziemi, w którym to zrozumieją.

Australia

Teraz wycofują się z nakazów dotyczących szczepień.

Przeczytaj ‘Znikające nakazy szczepień: żadnych przeprosin od naszych niegdyś tak gorliwych urzędników zdrowia publicznego‘, który mówi:

Tak więc, po ponad dwóch latach doradzania premierom, by porzucili swoje plany pandemiczne i sparaliżowali cały kraj, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni eksperymentalnymi szczepionkami, wydaje się, że nasi urzędnicy ds. zdrowia publicznego się mylili. Ojej. Australia nie tylko zmarnowała miliardy dolarów na lockdowny, ale także zniszczyła zdrowie zdecydowanej większości Australijczyków, czyniąc ich bardziej podatnymi na zakażenie Covid.

Z drugiej strony rozważ ten komentarz czytelnika z Australii:

Myślę, że byłeś zbyt optymistycznie nastawiony do pozycji Australii. Chociaż istnieją niewielkie oznaki, że władze wycofują się z niektórych środków, zastrzyki są nadal obowiązkowe dla wielu kategorii pracowników, a jeden z premierów wezwał pracowników służby zdrowia do obligatoryjnego zastrzyku przypominającego. Wszystkie nasze rządy wciąż forsują szczepienia przy każdej okazji, także w przypadku dzieci. Co więcej, szef ds zdrowia w stanie Queensland powiedział niedawno, że może pojawić się wymóg powrotu do noszenia masek w niektórych rodzajach pomieszczeń, ponieważ liczba przypadków gwałtownie rośnie. Myślę, że podniósł tę kwestię tylko po to, by przetestować reakcję opinii publicznej. Media korporacyjne wciąż nie donoszą o niczym, co byłoby sprzeczne z rządową propagandą na temat wirusa, zastrzyków, wojny lub inflacji. Z komentarzy w mediach społecznościowych wynika, że duży procent naszej populacji wciąż krzyczy: „Govern me harder Daddy!” Przed nami jeszcze długa droga.

____________

In Austria, the finger-pointing has begun!, Steve Kirsch, Jul 5, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Czy to już koniec epoki c-19?
Nigdy dość powtarzania, że: ograniczenia dotyczące szczepionek Covid kończą się nie dlatego, że szczepionki mRNA odniosły sukces, ale dlatego, że zawiodły. Głębia tej porażki jest tak ogromna, że ​​wyjaśnienie jej […]

____________

Nadal ‘bezpieczne i skuteczne’?
Najnowsze dane opublikowane przez brytyjską Agencję Bezpieczeństwa Zdrowia potwierdzają dramatyczny wzrost zgonów wśród populacji potrójnie zaszczepionej, podczas gdy wśród populacji niezaszczepionej ta liczba stale spada. Najnowsze dane pokazują też, że […]

____________

Skutki uboczne szczepionek nawet 8 do 10 razy częstsze?
“Niemieccy ubezpieczyciele zdrowotni podlegający regulacjom publicznym, Betriebskrankenkassen, zgłaszają znacznie więcej niepożądanych skutków szczepień niż Paul-Ehrlich-Institut, nasz organ nadzorujący szczepionki” […]

____________

Skuteczność preparatu nadal spada? Analiza danych
Wydaje się, że jedna dawka szczepionki zapewnia stosunkowo niski, ale stabilny wzrost ryzyka infekcji, dwie dawki zapewniają już wyższe, ale wciąż stabilne ryzyko infekcji, podczas gdy u osób, które otrzymały […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!