Ratuj gospodarkę! Zabij się dla wnusia

Jak mogliśmy pozwolić tym ludziom posunąć się tak daleko i zaatakować naszych najbardziej bezbronnych? Ponad 40 lat temu, kiedy dopuścili, aby aborcja zabijała najbardziej niewinnych spośród nas, wielu ludzi twierdziło, że wcześniej czy później skończy się to również eliminacją osób starszych.

−∗−

W menu na dziś danie ‘ekonomiczne’. Jak wiemy światu zagraża przeludnienie i związane z tym załamanie gospodarcze, a tęgie głowy myślą jak temu zaradzić. Nie mogło również wśród nich zabraknąć naszych faworytów z WEF i kilku innych powiązanych instytucji. Czy znaleźli rozwiązanie? Oczywiście. Adekwatne do prezentowanych przez siebie wartości.

Zapraszam do lektury.

_______________***_______________

„Przyszłość polegać będzie na znalezieniu sposobu na zmniejszenie liczby ludności. Zaczniemy od ludzi starych, bo gdy ludzie przekraczają 60-65 lat, to żyją dalej bezproduktywnie, a to drogo kosztuje społeczeństwo.  Następnie ludzi słabych, potem bezużytecznych,  którzy nie pomagają społeczeństwu, a których zawsze jest więcej, i na końcu przede wszystkim głupich.

W przyszłych społeczeństwach  głównym instrumentem w każdym z tych przypadków będzie eutanazja. Oczywiście nie będziemy mogli wykonywać egzekucji na ludziach ani budować obozów. Będziemy się ich pozbywać przez wmawianie im, że to jest dla ich własnego dobra. Przeludnienie, i to w większości bezproduktywne, jest czymś, co jest zbyt kosztowne z ekonomicznego punktu widzenia. Również społecznie jest o wiele lepiej, kiedy ludzka maszyna się gwałtownie zatrzyma, niż gdy zwalnia stopniowo”.

Jacques Attali, 1981r.

_______________***_______________

‘Starzy ludzie żyją zbyt długo i stanowi to zagrożenie dla światowej gospodarki’

 

Światowe Forum Ekonomiczne sugeruje obecnie seniorom, aby samych siebie wyeliminowali „dla dzieci”

W apogeum hipokryzji pod hasłem „dla dzieci”, Światowe Forum Ekonomiczne narzeka teraz na przeludnienie i/lub sugeruje, że starsi ludzie powinni rozważyć eutanazję „dla dzieci”. W filmie zamieszczonym na Twitterze pełnym geriatrii, która mówi, że miała dobre życie wcześniej wyjaśniając, że na planecie jest zbyt wielu ludzi. Film sugeruje, że starsi ludzie, którzy nie są już produktywni, powinni zdecydować się na eutanazję. Jesteśmy pewni, że dzieci na całym świecie są wdzięczne, że ich dziadkom sugeruje się, aby się sami wykończyli [off themselves] dla ich dobra.

[źródło filmu – tutaj]

 

Chciałabym zapytać Christine Lagarde, prezes Europejskiego Banku Centralnego, czy uważasz, że ludzie to tylko baterie, które wyrzucasz po zakończeniu ich używania?  pic.twitter.com/HUT28eCm9a

— HiDear3 (@hidear_3) 29 kwietnia 2022r.

I chociaż jest to obleczone w narrację „dla dzieci”, prawda w tej sprawie jest znacznie bardziej złowieszcza. Christine Lagarde z Międzynarodowego Funduszu Walutowego powiedziała: „Starzy ludzie żyją zbyt długo i jest to zagrożenie dla globalnej społeczności”. Christine w efekcie mówi, że jeśli nie jesteś produktywnym członkiem społeczeństwa przez całe swoje życie, nie zasługujesz na to, by żyć. Christine, ze swoimi siwymi włosami, wypielęgnowanymi paznokciami i designerskimi ubraniami, prawdopodobnie nigdy w życiu nie pracowała fizycznie. Chciałaby powiedzieć naszym seniorom, którzy bronili tego kraju, hodowali naszą żywność, budowali maszyny i ciężarówki, wydobywali węgiel, wiercili ropę i pracowali na kolei, że teraz, gdy nie są już przydatni, powinni po prostu umrzeć. Psychopatią jest patrzeć na osoby, które przepracowały 30, 40, 50, a czasem nawet 60 lat, pod koniec życia, kiedy powinny cieszyć się ostatnimi chwilami, które im zostały – mówić im, że po prostu muszą umrzeć, ponieważ są drenażem dla globalnej społeczności.

Gdyby szczepionka i remdesivir nie wykonywały swojego zadania wystarczająco szybko. Proszę, zabijcie się dla naszego pożytku. Wiecie, jesteśmy bardzo wrażliwi i po prostu nienawidzimy przemocy.

— Teazle (@Teazle924) 30 kwietnia 2022

Jak mogliśmy pozwolić tym ludziom posunąć się tak daleko i zaatakować naszych najbardziej bezbronnych? Ponad 40 lat temu, kiedy dopuścili, aby aborcja zabijała najbardziej niewinnych spośród nas, wielu ludzi twierdziło, że wcześniej czy później skończy się to również eliminacją osób starszych. Wielu machało rękami i odrzucało te argumenty. Jednak ponad 40 lat później widzimy, że dokładnie to planują zrobić. To po ogólnoświatowej pandemii wywołanej bronią biologiczną wyprodukowaną przez nasz własny rząd w Chinach. Bronią, która była nakierowana konkretnie, jak się wydaje, na osoby starsze i niedołężne. Teraz chcą, aby te starsze osoby, które nie „produkują” już wystarczająco dużo, by usprawiedliwić swoje życie, zdecydowały się na eutanazję.

Wiesz, czego nie możesz określić ilościowo, jeśli chodzi o produkcję przez osobę starszą? Nie da się określić ilościowo wiedzy, którą zdobyli przez całe życie. Nie da się oszacować ilości ciasteczek, które każdego lata wypiekają i rozdają dzieciom z sąsiedztwa. Nie da się oszacować, ile robi babcia, pilnując wnuków, aby jej samotna córka mogła zarabiać na wychowanie tych dzieci. Nie możesz określić, ile razy dzwonili do swojej dorosłej córki lub syna i pytali, czy wszystko w porządku. Nie można określić ilościowo, ile godzin są wolontariuszami w szpitalu, kierując ludzi i pomagając im dotrzeć do swoich samochodów. Nie możesz określić, ile godzin spędzili na rozdawaniu jedzenia w banku żywności. Nie da się określić ilościowo liczby świąt Bożego Narodzenia i tego, jak produktywne było to dla ich rodziny ze względu na wzrost morale. Nie można określić ilościowo produkcji osoby starszej, ponieważ większość jej produkcji odbywa się poza gospodarką. Lekceważąc rzeczy, które robią, ponieważ nie płacą im za to ani dolara, całkowicie lekceważysz ludzkość. To niehumanitarny i niesprawiedliwy obrzydliwy afront wobec ludzkości, że Światowe Forum Ekonomiczne nie docenia naszych seniorów, którzy nie zarabiają już na wypłatę, ale nadal przyczyniają się do zwiększenia gospodarki w sposób, którego nie da się rozliczyć.

_____________

WEF Now Suggest Seniors off Themselves “For the Children”, TrendingPolitics, May 02, 2022

 

Uzupełnienia:

Czy chcą nas zabić?
Co do kampanii masowych szczepień, jest to najbardziej maniakalnie ludobójczy projekt, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. Po prostu nie ma sposobu, aby obliczyć ilość cierpienia i śmierci, z jaką przyjdzie nam […]

_____________

‘Choroba bez przyczyny’ czyli skuteczny model biznesowy
Sto lat medycyny rockefellerowskiej „ustaliło”, że istnieją tysiące odmiennych, odrębnych i unikatowych chorób, zaburzeń i zespołów. I każde ma przyczynę. W przypadku wielu chorób przyczyna „nie została jeszcze odkryta”.  […]

_____________

Great Reset czyli prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość
Globaliści od wielu lat próbują zmienić nazwę i przepakować swój program Nowego Porządku Świata, a Wielki Reset był tym, co wymyślili. Zamiast brzmieć nieszkodliwie, termin ten grozi systemowymi wstrząsami i […]

_____________

Dr Malone: musimy się ich pozbyć
Musimy pociągnąć do osobistej odpowiedzialności wszystkich polityków, agencje zdrowia i korporacje za ich zbrodnie przeciwko ludzkości, zaszczepianie siłą naszych obywateli, atakowanie naszych dzieci, niszczenie małych przedsiębiorstw i załamywanie się gospodarki. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!