Rzecz o psycholach albo czy tak ma wyglądać Wielki Reset?

Student z Brighton uznany za winnego spowodowania szkód materialnych o wartości ponad 1000 funtów, został zmuszony do uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 22 funtów tytułem składki na fundusz ofiar wykroczeń. Nie musiał płacić grzywny, kosztów ani odszkodowania, ponieważ uznano, że malowanie cudzej własności farbą w sprayu jest prawnie dopuszczalnym aktem ekspresji.

−∗−

W menu na dziś danie weekendowe, ale nie całkiem żartobliwe. Zestaw absurdów wyglądających na wczesne produkty Wielkiego Resetu. Dwanaście przypadków, głównie z Albionu, ale z pewnością w wielu innych miejscach można znaleźć podobne ‘atrakcje’.

Zapraszam do lektury.

__________***__________

 

Czy tak wygląda Wielki Reset?

Kiedy przeczytasz poniższe wiadomości, możesz pokusić się o wniosek, że świat jest teraz kontrolowany przez ludzi, którzy są całkowicie szaleni. Nie potrafię tego skomentować.

 1. Premier Pakistanu Imran Khan ostrzegł ludzi planujących głosowanie przeciwko niemu w następnych wyborach, że ryzykują społeczną hańbą. I ostrzegł, że nikt nie poślubi ich dzieci.
  ·
 2. Kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1008 funtów po tym, jak rowerzystka spadła z roweru. Kierowca przejechał obok niej – zostawiając jak najwięcej miejsca, a rowerzystka nie uległa potrąceniu przez samochód. Urzędnik jednak stwierdził, że kierowcy powinni zostawiać cztery i pół stopy odstępu [ok. 1,4m -tłum.] podczas wyprzedzania rowerzystów.
  ·
 3. Student z Brighton uznany za winnego spowodowania szkód materialnych o wartości ponad 1000 funtów, został zmuszony do uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 22 funtów tytułem składki na fundusz ofiar wykroczeń. Nie musiał płacić grzywny, kosztów ani odszkodowania, ponieważ uznano, że malowanie cudzej własności farbą w sprayu jest prawnie dopuszczalnym aktem ekspresji.
  ·
 4. NHS [brytyjska służba zdrowia -tłum.] ma teraz tak dużo pieniędzy, że będzie płacić pacjentom rachunki za hotel i przejazdy taksówką, jeśli zdecydują się na leczenie w szpitalu z dala od domu.
  ·
 5. Profesor Graham Medley, przewodniczący brytyjskiej rządowej grupy zadaniowej ds. modelowania [dot. również c-19 -tłum.] nikogo nie zaskoczył, mówiąc, że tworzenie modeli „nie może dokładnie przewidzieć liczb”. (To ja już nie wiem, do czego to ma służyć.)
  ·
 6. W Wielkiej Brytanii dzieci w wieku od 5 do 11 lat są zaszczepiane trującym preparatem przeciw Covid-19. W USA 800 000 dzieci w wieku od 5 do 11 lat, które otrzymały tę szczepionkę, nie poszło do szkoły po tym, jak doznały poważnych skutków ubocznych.
  ·
  ·
 7. Podobno ograniczenia w podróżowaniu zostały zniesione dla obywateli angielskich. Ale ci, którzy odważą się jechać za granicę, nadal muszą wypełniać formularz lokalizacyjny pasażera. Ci, którzy nie zostali zaszczepieni, muszą przejść test (za który muszą zapłacić). Maski należy nosić na lotniskach i w samolotach. Małe dzieci, które nie zostały zaszczepione, mogą nie dostać zezwolenia na podróż. Może się też okazać, że w niektórych krajach podróżni spotkają się z odmową wjazdu. Brzmi cudownie.
  ·
 8. 15 milionów gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii będzie musiało wydać wiele tysięcy funtów na modernizację domu, aby spełnić wymagania dotyczące wydajności energetycznej [energy performance requirements]. Kilka milionów domów, których nie da się zmodernizować, będzie musiało zostać zburzonych. Nie ustalono jeszcze, gdzie będą mieszkać lokatorzy.
  ·
 9. Zgodnie z nowym kodeksem drogowym (który nie został jeszcze oficjalnie opublikowany) kierowcy mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 5000 funtów za jazdę samochodem z psem w środku. Aby dodać szczyptę emocji do podróżowania samochodem, nowe przepisy zawarte w Kodeksie Drogowym mogą zostać wprowadzone w życie zanim kierowcy będą mogli nabyć sam Kodeks Drogowy.
  ·
 10. Protestujący zablokowali krytyczne terminale naftowe w Wielkiej Brytanii i zażądali od członków społeczeństwa, którzy cierpią z powodu ogromnych podwyżek kosztów życia (spowodowanych brakami ropy), aby stanęli po ich stronie. Zablokowanie terminali naftowych oczywiście tym bardziej zwiększy niedobory ropy i spowoduje dalszy wzrost cen.
  ·
 11. Dr Jenny Harries, szefowa brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia, mówi, że nadal nosi maseczkę w sklepach i pociągach, mimo że nie jest to prawnie konieczne. W marcu 2020r. inna dr Jenny Harries, która podówczas była zastępcą głównego lekarza [Deputy Chief Medical Officer] w Wielkiej Brytanii, ostrzegła, że ​​możliwe jest uwięzienie wirusa w maseczce, a następnie wdychanie go. Dr Jenny Harries stwierdziła również, że ​​noszenie maseczki to nie jest dobry pomysł.
  ·
 12. Rząd Wielkiej Brytanii ostrzegł, że niektóre osoby mogą przejawiać rzekomo śmiertelną odmianę grypy w wersji covid-19, nie zdając sobie z tego sprawy. Rząd również oficjalnie przyznał, że objawy covid, grypy i przeziębienia są tak podobne, że ludzie nie będą wiedzieć, które z nich mają, dopóki nie zrobią testu – za który będą musieli zapłacić.

____________

Is this what The Great Reset looks like?, Dr Vernon Coleman, The Exposé, April 6, 2022

 

Uzupełnienia:

‘The End Game’ czyli w kolejce po umysł
Biblioteka automatycznie generuje, zestawia i podsumowuje najlepsze dostępne informacje dotyczące problemu, nad którym pracujesz, zgodnie z wcześniej zainstalowanymi uogólnieniami (przesłankami) i programem logicznym. […]

 

Odsłony: 0

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!