Czy to już koniec epoki c-19?

Nigdy dość powtarzania, że: ograniczenia dotyczące szczepionek Covid kończą się nie dlatego, że szczepionki mRNA odniosły sukces, ale dlatego, że zawiodły. Głębia tej porażki jest tak ogromna, że ​​wyjaśnienie jej brzmi niemal konspiracyjnie.

−∗−

W menu na dziś danie (miejmy nadzieję) ostatecznie wyjaśniające. Porażka programu szczepień mRNA,  paszportów covidowych i innych obostrzeń związanych ze zjawiskiem tzw. ‘pandemii’, jest oczywista. Niemniej jednak mnóstwo osób, które publicznie nawoływały zarówno do szczepień jak i do wprowadzania kolejnych restrykcji, jakimś dziwnym trafem zdają się tego nie zauważać. Czy w końcu doczekamy się wyznania prawdy?

Zapraszam do lektury.

______________***______________

 

Era szczepionek Covid już się kończy

Nie z hukiem, ale raptem malutkim ukłuciem

Paszporty szczepionek są martwe.

Nakazy dotyczące szczepień są jeszcze bardziej martwe.

Ale same szczepienia poległy w tym wszystkim najbardziej.

W całej Europie kraje zarzucają paszporty szczepień covidowych zaledwie kilka miesięcy po ich wprowadzeniu. W piątek Włochy i Grecja właśnie ogłosiły, że od 1 maja zrezygnują z wymogów paszportowych.

Oba kraje wypuszczały typowe sygnały o tym, że nie potrzebują już tych przepisów, ponieważ Covid jest i tak pod kontrolą. „Oczywiście bardzo uważnie obserwujemy krzywą epidemii” – powiedział premier Włoch.

Tak, obserwując dane liczba nowych infekcji prawie podwoiła się w ciągu ostatnich dwóch tygodni!

W dłuższej perspektywie obraz jest jeszcze gorszy. Kiedy Włochy wprowadziły swój paszport szczepionkowy we wrześniu ubiegłego roku, miały około 4000 infekcji dziennie. Kiedy w grudniu zaostrzono ograniczenia, było poniżej 15 tys.

Teraz jest 70 000 dziennie.

Nigdy dość powtarzania, że: ograniczenia dotyczące szczepionek Covid kończą się nie dlatego, że szczepionki mRNA odniosły sukces, ale dlatego, że zawiodły.

Głębia tej porażki jest tak ogromna, że ​​wyjaśnienie jej brzmi niemal konspiracyjnie. Szczepionki mRNA nie tylko nie działają przeciwko Omicronowi, ale mają wręcz negatywną skuteczność, dlatego w najbardziej  zaszczepionych krajach na świecie poziom infekcji jest obecnie znacznie wyższy niż w zeszłym roku lub w 2020 – i znacznie wyższy niż w krajach, które zdecydowały się nie stosować szczepionek mRNA.

Oto Austria, która w styczniu stała się pierwszym krajem w Europie, który ogłosił nie tylko paszport szczepionkowy, ale także nakaz dotyczący szczepień przeciw Covid. Austria ma teraz więcej zakażeń koronawirusem niż Stany Zjednoczone – przy zaledwie 1/35 tamtej populacji.

Nic dziwnego, że Austria zrezygnowała ze swoich nakazów dwa tygodnie temu, zanim faktycznie wszedł on w życie. I nic dziwnego, że niemiecki parlament odszedł w zeszłym tygodniu od planów uchwalenia własnych nakazów.

W rezultacie Omicron krąży po Europie i części Azji Wschodniej na poziomach, które wcześniej były nie do pomyślenia. Tymczasem kraje, które nie stosowały zastrzyków mRNA (lub w mniejszym stopniu zastrzyku DNA od AstraZeneca), mają znacznie, znacznie mniejszą liczbę przypadków.

Na bardzo krótką metę druga dawka przypominająca może minimalnie zmniejszyć infekcje. Ale nawet najbardziej zagorzali fanatycy szczepionek wciskają czwartą dawkę tylko na pół gwizdka, ponieważ dane z badań klinicznych wspierające ich stosowanie w zasadzie nie istnieją, a wzór jest teraz jasny – gdy ponadnarodowe przeciwciała słabną, ochrona też.

Chociaż rządy nie przyznają otwarcie, że szczepionki przeciw Covid zawiodły, ich obywatele rozumieją rzeczywistość. Mniej niż 80 000 Amerykanów dziennie otrzymuje teraz boostery – spośród ponad 100 000 000 osób kwalifikujących się. Z definicji społeczność otrzymująca dawki przypominające nie powinna „wahać się przed szczepieniami”, ponieważ składa się z osób, które już zaszczepiły się przeciw Covid.

Tak więc jedynym prawdziwym pytaniem nie jest to, czy kraje będą w stanie przekonać swoich obywateli do kolejnych dawek mRNA, ale co dzieje się z osobami, które już je przyjęły – czyli czy mają jakąkolwiek trwałą odporność PO zakażeniu wobec ponownej infekcji Omicronem lub innymi wariantami.

Jest zbyt wcześnie, aby to stwierdzić, ale fakt, że w Izraelu liczba infekcji ponownie rośnie niecałe dwa miesiące po tym, jak odnotował ogromny wzrost przypadków Omicrona, jest niepokojący.

Tymczasem zarówno zgony związane z Covid, jak i ogólna śmiertelność z innych przyczyn uparcie pozostają wysokie:


Era szczepionek mRNA rozpoczęła się zaledwie rok temu z niesamowitym optymizmem. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Teraz pojawia się pytanie, jak długo jeszcze rządy, naukowcy, firmy i dziennikarze, którzy wciskali te szczepienia ponad miliardowi ludzi, mogą zaprzeczać prawdzie.

______________

The Covid vaccine era is ending already, Alex Berenson, 22 March, 2022

 

Uzupełnienia:

Dr Sucharit Bhakdi: te szczepionki zostały zaprojektowane tak, aby zawiodły
Nieustannie jesteśmy zalewani twierdzeniami przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego, mediów głównego nurtu, polityków i urzędników „zdrowia publicznego” – wszyscy powtarzają tę samą kwestię: że nowe szczepionki są całkowicie „bezpieczne i skuteczne”. Ale […]

______________

‘Pandemia’ to nie błąd
Zrujnowali życie, kraje i światową gospodarkę w wyniku świadomej polityki na bazie rozległej sieci kłamstw, a ostatnim aktem oszustwa będzie twierdzenie, że to był „błąd”. Tymczasem ta sama agenda, która […]

______________

Skutki uboczne szczepionek nawet 8 do 10 razy częstsze?
“Niemieccy ubezpieczyciele zdrowotni podlegający regulacjom publicznym, Betriebskrankenkassen, zgłaszają znacznie więcej niepożądanych skutków szczepień niż Paul-Ehrlich-Institut, nasz organ nadzorujący szczepionki”  […]

______________

Niepowodzenie szczepień i ostrzeżenie dla świata
Sytuacja Izraela odzwierciedla sytuację innych silnie zaszczepionych krajów, które również doświadczyły rekordowej liczby przypadków. Oto, co daje masowe wstrzykiwanie szczepionek mRNA w populacji: im więcej zaszczepiasz przeciwko Covid-19, tym więcej […]

______________

VAIDS czyli skąd się bierze erozja immunologiczna
„Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia powszechnego stosowania tak zwanych zastrzyków «wzmacniających» [boosters]. Trzeba powiedzieć jasno: nikt nie ma żadnych danych dotyczących bezpieczeństwa takiego planu. Jeśli erozja immunologiczna występuje […]

______________

Szczepienia i ‘paszporty’ to porażka. Kolejne potwierdzenia
Przepustki zdrowotne Covid nie służą żadnemu uzasadnionemu celowi, ponieważ zaszczepieni nie są chronieni przed infekcją, a dane pokazują, że w rzeczywistości zarażają się łatwiej niż ich niezaszczepieni odpowiednicy. Z jakiegoś […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!