Covid w odwrocie czyli nadchodzą nowe ‘pandemie’

Wydaje się, że co tydzień jakiś nowy „ekspert”, który przez ostatnie dwa lata przewidywał, że wszyscy umrzemy, pojawia się w wiadomościach twierdząc, że powinniśmy „traktować Covid jak grypę”. Ale tylko dlatego, że odpuszczają z Covidem, nie oznacza, że ​​agenda stojąca za Covidem zniknęła. Do tego jeszcze daleko.

−∗−

W menu na dziś danie potencjalnie kontynuacyjne. Narracja covidowa jest zdecydowanie w odwrocie, co zauważy każdy, kto choć trochę śledzi informacje w mediach. Jednak wiele wskazuje na to, że za nami dopiero pierwsza bitwa. Na horyzoncie widać już zarysy nowej ‘pandemii’. A czym będzie ‘zwalczana’? O tym w felietonie Kit Knightly.

Zapraszam do lektury.

_____________***_____________

 

Gdy COVID się rozpada, oni już pichcą następną „pandemię”

Koronawirus może odejść, ale od nowotworów aż po AIDS, szczepionki mRNA zostaną.

Narracja Covid19 zbankrutowała. Ta bitwa już się skończyła. Oczywiście, wciąż istnieją ogniska symbolicznego oporu, małe wysepki, które nie są jeszcze gotowe wyzionąć ducha, ale w większości establishment już odpuszcza.

Kolejne kraje, jeden po drugim „rozluźniają” swoje ograniczenia covidowe, porzucając plany paszportów szczepionkowych i próbując „wrócić do normalności”.

Wydaje się, że co tydzień jakiś nowy „ekspert”, który przez ostatnie dwa lata przewidywał, że wszyscy umrzemy, pojawia się w wiadomościach twierdząc, że powinniśmy „traktować Covid jak grypę”.

Ale tylko dlatego, że odpuszczają z Covidem, nie oznacza, że ​​agenda stojąca za Covidem zniknęła. Do tego jeszcze daleko.

W rzeczywistości, nawet gdy starają się jakoś przysypać tę pandemię, już przygotowują opinię publiczną na kolejną panikę zdrowotną – AIDS.

W grudniu Joe Biden stwierdził, że celem jego administracji jest „zakończenie epidemii HIV/AIDS do 2030 roku”. Podobna kampania, rozpoczęta w tym samym czasie w Wielkiej Brytanii, używa dokładnie tego samego wyrażenia słowo w słowo.

Następnie, nie dalej jak w zeszłym tygodniu, nagle ogłoszono, że w Europie krąży „nowy wariant” HIV, ten nowy szczep jest rzekomo „bardziej zjadliwy”, „bardziej zakaźny” i „szybciej przechodzi w AIDS”.

Jednocześnie gazety już donoszą, że po raz pierwszy od lat osoby heteroseksualne są bardziej podatne na zarażenie się wirusem HIV niż homoseksualiści i są „bardziej narażeni na AIDS”, ponieważ są „późno diagnozowani”.

Niejako w następstwie tych „newsów”, w Guardianie pojawił się felieton, który wyraża opinię, że potrzebujemy „nowej strategii” radzenia sobie z AIDS.

Pompowanie tej nowej fali strachu ma służyć jako presja na wszystkich, aby jak najszybciej przetestowali się w kierunku AIDS, zarówno politycy, celebryci, jak i wszyscy inni.

Książę Harry stoi na czele tej szarży. W nagraniu wideo, które spowodowało, że prasa odwołała się nawet do ducha jego matki, księżnej Diany, Harry usilnie twierdził, że my wszyscy mamy „obowiązek” przetestowania się na obecność wirusa HIV, „aby zapewnić innym ludziom bezpieczeństwo”, porównując to do wybuchu COVID.

Poznaj swój status”, mówi wideo. Będzie to prawdopodobnie hashtagiem w najbliższej przyszłości. (Właśnie sprawdziłam i już jest.)

Naprawdę podkręcają tę akcję z całych sił.

Chociaż problem oraz reakcja są dopiero na etapie badań i rozwoju, oni już mówią o rozwiązaniu.

A zgadniecie co to jest?

Jeśli ktoś stwierdził „kolejna szczepionka mRNA”, to brawo za czujność.

Tak, Moderna najwyraźniej nauczyła się tak wiele, robiąc swoją pospieszną szczepionkę przeciw Covid, która nie działa, że ​​już robią szczepionkę przeciwko HIV, która, jak mają nadzieję, będzie równie „bezpieczna i skuteczna”.

To naprawdę zaskakujący zbieg okoliczności, że Moderna rozpoczęła badania kliniczne nad szczepionką przeciwko HIV dokładnie tego samego dnia, w którym „nowy wariant” wirusa HIV trafił na pierwsze strony gazet i w tym samym tygodniu, w którym odbywał się coroczny „Tydzień testowania HIV” w NHS. Jaki zabawny ten świat, nieprawdaż?

W każdym razie, niech się wszyscy przygotują na szczepionkę przeciw AIDS.

Aha, i przeciw nowotworom też.

Bitwa covidowa może i powoli dobiega końca, ale wojna „szczepionek” mRNA potencjalnie dopiero się rozpoczęła.

_______________

As COVID crumbles they’re already prepping the next “pandemic”, Kit Knightly, Feb 10, 2022

 

Uzupełnienia:

Obowiązek szczepień? Ciągnie wilka do lasu…
Ogólne przesłanie jest więc jasne: prawa człowieka można równoważyć „odpowiedzialnością”, a każdy, kto nie wywiąże się ze swojej „odpowiedzialności”, mniej zasługuje na ochronę swoich praw. W ramach tej tak zwanej […]

_______________

‘Życie z covid’ czyli uwaga na pułapkę
Kiedy przejdziemy od „pandemii” do „endemii”, nie odzyskamy naszych praw, szczepionka będzie wprowadzona, inwigilacja oraz kultura paranoi i strachu pozostaną, ale ludzie odczują taką ulgę po przerwie w kampanii strachu […]

_______________

VAIDS czyli skąd się bierze erozja immunologiczna
„Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia powszechnego stosowania tak zwanych zastrzyków «wzmacniających» [boosters]. Trzeba powiedzieć jasno: nikt nie ma żadnych danych dotyczących bezpieczeństwa takiego planu. Jeśli erozja immunologiczna występuje […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!