Zawały serca i udary czyli co się mieści w rachunku za prąd

Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób prawdopodobnie stanie się „przypadkami covid” lub „zgonami na covid”, gdy zostaną poddane całkowicie niewiarygodnym testom.

−∗−

W menu na dziś danie rachunkowe. Okazuje się, że to, co do niedawna mogło uchodzić za zabieg stylistyczny, emfazę w zdaniu, dziś może śmiało stanowić wyjaśnienie zjawisk chorobowych. O tym w jaki (realny) sposób rachunki za energię mogą powodować ataki serca i udary, w felietonie Kit Knightly.

Zapraszam do lektury.

________________***________________

Wzrost cen energii może „powodować zawały serca i udary”

W samym środku kryzysu związanego z kosztami życia prasa znalazła kolejny powód, dla którego ludzie mogą się ‘przekręcić’… i nadal nie jest to szczepionka.

Nasi czytelnicy w Wielkiej Brytanii są obeznani z doniesieniami prasowymi na temat kryzysu kosztów życia w tym kraju, ponieważ gdy płace coraz bardziej spadają w porównaniu z inflacją, a gospodarka chwieje się po rozmyślnie niszczycielskich lockdownach, koszty wszystkiego, od żywności po paliwo, stale rosną.

Ludzie są, co zrozumiałe, zmartwieni i zaniepokojeni, bez względu na to, czy kryzys kosztów energii jest prawdziwy, czy też został stworzony z myślą o zyskach. W rzeczywistości wiele osób stanie przed wyborem czy ogrzewać domy czy zakupić wystarczającą ilość żywności w czasie ostatnich dwóch miesięcy zimy i wiosną.

Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób prawdopodobnie stanie się „przypadkami covid” lub „zgonami na covid”, gdy zostaną poddane całkowicie niewiarygodnym testom.

To wszystko tworzy idealny układ. I służy covidowej agendzie na wiele sposobów, ponieważ właśnie dostarczyło prasie kolejne wyjaśnienie ataków serca, które jeszcze się nie wydarzyły.

Wygląda na to, że zaledwie kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł, w którym wymienialiśmy wszystkie te liczne powody, dla których prasa przewiduje, że ludzie będą mieli w tym roku zawały serca… a tu się okazuje, że to prawda.

Przewiduje się, że stres, niepokój, warunki pogodowe, „długi covid” i plaga niezdiagnozowanych zwężeń aorty spowodują w najbliższej przyszłości tysiące zawałów serca i udarów mózgu.

A teraz to samo dotyczy rosnących kosztów życia.

Pojawiając się wczoraj rano w programie ‘Lorraine’ w ITV, dr Amir Khan stwierdził:

…jeśli nie stać cię na ogrzewanie domu, w rzeczywistości powoduje to zwiększone ryzyko wystąpienia zawału serca i udaru mózgu, ponieważ naczynia krwionośne kurczą się, aby zachować ciepło, co z kolei podnosi ciśnienie krwi, a z czasem będzie miało to u ciebie wpływ na ryzyko ataku serca”.

Może w przyszłości powinni po prostu opublikować komunikaty prasowe typu „Szczepionka przeciw Covid, jedyna rzecz na świecie, która nie powoduje zawału serca”.

Jak zauważył Neil Oliver na Twitterze…

Co powiesz na to, że prawdopodobnie podają nam bardzo krótką listę tego, co nie powoduje ataków serca i udarów?

— Neil Oliver (@thecoastguy) 4 lutego 2022r.

________________

Increased energy prices could “cause heart attacks and strokes”, Kit Knightly, Feb 5, 2022

 

Uzupełnienia:

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny
Wszelkie problemy z sercem, które się pojawiają, są całkowicie niezwiązane z eksperymentalnymi „szczepionkami”, o których wiadomo, że powodują problemy z sercem i zakrzepy krwi. Chcą to jasno powiedzieć. Teraz można […]

________________

‘Życie z covid’ czyli uwaga na pułapkę
Kiedy przejdziemy od „pandemii” do „endemii”, nie odzyskamy naszych praw, szczepionka będzie wprowadzona, inwigilacja oraz kultura paranoi i strachu pozostaną, ale ludzie odczują taką ulgę po przerwie w kampanii strachu […]

________________

Może już czas się przyznać?
W konfrontacji z rzeczywistością i porażce szczepionek w powstrzymywaniu transmisji wirusa, podwoili wysiłki i zażądali, aby obywatele zgodzili się na niekończące się zastrzyki przypominające. Bez żadnych podstaw naukowych napiętnowali ludzi, […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!