Rozpad narracji w skrócie

Tym razem nie ma wątpliwości co do wieku: brytyjskie dane rządowe dowodzą, że szczepionki przeciw Covid-19 PODWAJAJĄ twoje szanse na złapanie Covid-19.

−∗−

W menu na dziś danie narracyjne. Tym razem o końcu pewnego rozdziału. Na pewno nie końcu epoki covidiańskiej. Steve Kirsch, szef Vaccine Safety Research Foundation (vacsafety.org), w skrócie podsumowuje nowe prawdy pojawiające się w bieżącej narracji oraz starsze prawdy, które wciąż nie dotarły do większości.

Zapraszam do lektury.

________________***________________

Narracja rozpada się, kawałek po kawałku

Wydaje mi się, że sprawy nabierają tempa… Oto pięć ważnych nowych wydarzeń, o których powinieneś wiedzieć.

− ◊ −

Poniżej kilka przykładów rozpadającej się narracji, na które ostatnio zwróciłem uwagę.

Oto pięć nowych prawd:

 1. Regulatorzy w EU, WHO wzywają do zaprzestania stosowania dawek przypominających [boosters] szczepionek przeciw COVID, powołując się na dowody, że ta strategia zawodzi: Eksperci przyznają, że częste zastrzyki przypominające mogą trwale uszkadzać system immunologiczny.
  .
 2. Szczepionki zwiększają prawdopodobieństwo zachorowania na COVID: Miało to niby poprawić sytuację, ale w zasadzie to nakazujemy ci szczepienie, które zwiększa prawdopodobieństwo zarażenia. To całkowicie szalone, ale to właśnie robimy. Sprawdź wykresy tutaj. Tym razem nie ma wątpliwości co do wieku: brytyjskie dane rządowe dowodzą, że szczepionki przeciw Covid-19 PODWAJAJĄ twoje szanse na złapanie Covid-19.
  .
 3. Szczepionki nie są bezpieczne: teraz często słyszę od wybitnych, wcześniej pro-szczepionkowych lekarzy, że obudzili się. To dobra wiadomość. Nikt jeszcze nie upublicznia tych informacji, ale wszyscy są wkurzeni i zdają sobie sprawę, że zostali wprowadzeni w błąd. Nie będzie miło. A to oczywiście świetna wiadomość.
  .
 4. Maski materiałowe nie działają: CDC w końcu przyznaje, że

  Maska P 100

  maski z materiału, o których wcześniej mówili, że miały działać i które wszyscy nosili (w tym Rochelle Walensky) w rzeczywistości nie działają. Inne typy masek również nie działają, ale zajmie im więcej czasu, aby zrozumieć tę oczywistość. Maski P100 działają, ale wie o tym tylko niewielki odsetek ludzi. Nie mogę się doczekać, aż Rochelle Walensky [szefowa CDC -tłum.] założy maskę P100. W końcu powinna wzorować się na najlepszych praktykach.
  .

 5. Dzieci nie powinny dostawać dawek przypominających: czołowy naukowiec WHO w końcu przyznaje, że dzieci nie powinny otrzymywać boosterów!!! Jednak amerykańskie uczelnie i uniwersytety nie zamierzają się wycofać. Ktoś tutaj bardzo się myli i tym razem nie jest to WHO.

 

Poniżej kilka starszych prawd, z których już dawno powinniśmy zdać sobie sprawę:

 1. Remdesivir [RDV] zabija pacjentów, a nie ich ratuje: RDV to standardowa procedura medyczna w USA, ale wszyscy, z którymi rozmawiam, mówią, że to nie działa i jest znacznie bardziej prawdopodobne, że zabija pacjentów niż ich ratuje. Lekarze są zmuszeni do jej podawania zgodnie z polityką szpitala.
  .
 2. Dystans społeczny nie działa: badanie MIT opublikowane w kwietniu 2021r. wykazało, że dystans społeczny nie ma znaczenia. 2 metry czy 20 metrów nie robiło różnicy. Ludzie wciąż tego nie zrozumieli.

___________________

The narrative is falling apart, piece by piece, Steve Kirsch, Jan 19, 2022

 

Uzupełnienia:

‘Życie z covid’ czyli uwaga na pułapkę
Kiedy przejdziemy od „pandemii” do „endemii”, nie odzyskamy naszych praw, szczepionka będzie wprowadzona, inwigilacja oraz kultura paranoi i strachu pozostaną, ale ludzie odczują taką ulgę po przerwie w kampanii strachu […]

___________________

“Całkowita porażka” czyli dlaczego wciąż to wstrzykujemy
W zeszłym tygodniu dr Anthony Fauci złożył prawdopodobnie najbardziej obciążające wyznanie w historii szczepionki przeciw Covid. Implikacje jego oświadczenia są tak daleko idące, że ​​wywiad, w którym je wygłosił, może […]

___________________

Nowa Normalność – to jeszcze nie koniec
Tak, oficjalna narracja w końcu się rozpada, a kult Covidian zaczyna implodować, ale to nie znaczy, że ta walka się skończyła. GloboCap i ich marionetki w rządzie nie zamierzają anulować […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!