Zaszczepieni chorują? Niech płacą. Mogli się nie szczepić

Wszyscy, którzy mają na wyciągnięcie ręki, na jedno klikniecie myszy dostęp do następujących informacji:

…białko kolca produkowane po przyjęciu „szczepionki” łączy się ze śródbłonkiem naczyniowym wyścielającym wnętrze naczyń krwionośnych tworząc malutkie ciernie uszkadzające komórki krwi, tworząc zakrzepy powodujące udary w mózgu lub w sercu… wszyscy, którzy powinni już dawno wiedzieć, że u dzieci i nastolatków, a także u „młodych osób” powstaje poszczepienne zapalenie mięśnia sercowego… wszyscy, którzy ignorują fakt, że “szczepionka” przeciwko covid-19 nie jest ani bezpieczna, ani skuteczna, ani przebadana, wszyscy oni powinni zapłacić za pobyt w szpitalu.

Jak wam się podoba takie podejście do sprawy?

Napisałem prawdę, ale mogę, już w tej chwili, uspokoić Czytelnika. Wątek finansowy jest żartem z mojej strony. Nie jestem za segregacją, nawet z powodu głupoty. Napisałem: „za pobyt w szpitalu”. Za pobyt, nie za leczenie, bo bardzo często pacjenci nie są odpowiednio leczeni zarówno w pierwszej fazie choroby jak i potem w fazie rozwinięcia, gdy jest już prawie za późno. Pytanie dlaczego leczenie skutecznymi preparatami jest wciąż sabotowane pozostaje bez oficjalnej odpowiedzi.

Obowiązek przyjmowania wątpliwej jakości, a jak się również okazało ostatnio, szkodliwych preparatów Big Pharmy, „dobrowolny” przymus lub jawny terror, który jest wprowadzany na całym świecie łącznie z innymi totalitarnymi regulacjami, pozostaje w rażącej sprzeczności z przyrodzonym prawem i wciąż obowiązującą Konstytucją. Pomimo tego głupcy, ignoranci oraz świadomi rzeczy degeneraci wciąż prą do przodu, również w Polsce. Krok za krokiem podążają za nimi ofiary w asyście miotających się w agonii własnych sumień ślepych przewodników stada.

_________________________________________________________________________________________________________

A teraz suplement. Specjalnie dla idiotów z ich ulubionych źródeł

 

Rewolucja…pandemia zaczyna pożerać własne dzieci… warto kliknąć w link i odsłuchać

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne