Krucjata szczepionkowa czyli rady dla Franciszka

Ekspert w dziedzinie wirusologii, immunologii i biologii molekularnej poprosił Franciszka o wsparcie „wczesnej interwencji” przy użyciu różnych schematów leczenia, które „pozwoliłyby lekarzom na praktykowanie medycyny” zamiast interweniowania w ostatniej chwili, gdy stan pacjenta jest krytyczny.

−∗−

W menu na dziś danie rzymskie. Tekst o apelu jaki skierował do papieża Franciszka dr Robert Malone, twórca technologii mRNA. Sprawa dotyczy swoistej ‘krucjaty szczepionkowej’ jaka ma miejsce w Watykanie i nie tylko. Naukowiec udzielił wywiadu serwisowi Church Militant przy okazji konferencji International COVID Summit, która miała miejsce we włoskim Senacie.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

______________________***______________________

Naukowiec wzywa papieża do ponownego przemyślenia Krucjaty Szczepionkowej

Wynalazca mRNA apeluje do Franciszka w ekskluzywnym wywiadzie dla Church Militant

RZYM – światowej sławy naukowiec i lekarz, który wynalazł technologię szczepionki mRNA, nakłania papieża Franciszka do ponownego rozważenia swojego ekstremizmu szczepionkowego przez umożliwienie ludziom swobody dokonania wyboru czy zaakceptować lub odrzucić interwencję medyczną.

Dr R. Malone na International Covid Summit, Rzym

W ekskluzywnym wywiadzie dla Church Militant Tuesday, dr Robert Malone ostrzegł, że „podejście drogą nakazowych interwencji, niezależnie od tego, czy są to szczepionki, czy jakakolwiek inna procedura”, nie „szanuje świętości jednostki i jej ciała”.

Istnieją kultury nakazujące kobietom oszpecanie się, co, jak się pewnie zgodzimy, jest niewłaściwe” – powiedział dr Malone, który odwiedził Rzym, aby przemówić na Międzynarodowym Szczycie COVID we włoskim Senacie.

Naukowiec upierał się, że Kościół może „nieco zmienić swoje stanowisko” z obecnej twardej postawy, nie porzucając swojego poparcia dla szczepień.

„Szczepić tylko tych, którzy tego potrzebują” – przekonywał Malone, podkreślając, że lekarze powinni mieć możliwość wykonywania swojego zawodu, a „nie tylko musieć stosować się do pewnych wytycznych, które pochodzą z góry od rządu i przemysłu farmaceutycznego”.

Malone: ​​Jak Kościół może przewodzić

Kiedy Church Militant zapytał wakcynologa o rady, jakie przedstawiłby papieżowi Franciszkowi w sprawie polityki szczepień, gdyby papież udzielił mu pięciominutowej audiencji, Malone wymienił cztery obszary, w których Kościół katolicki może zająć znaczącą pozycję.

Malone podkreślał, że zamiast masowych, obowiązkowych i przymusowych szczepień na Zachodzie, papież mógłby podkreślić potrzebę globalnego sprawiedliwego traktowania szczepionek i redystrybucji szczepień wśród osób bezbronnych, starszych i należących do kategorii „wysokiego ryzyka”.

Ekspert w dziedzinie wirusologii, immunologii i biologii molekularnej poprosił Franciszka o wsparcie „wczesnej interwencji” przy użyciu różnych schematów leczenia, które pozwoliłyby lekarzom na praktykowanie medycyny” zamiast interweniowania w ostatniej chwili, gdy stan pacjenta jest krytyczny.

Malone, któremu przypisuje się ponad sto artykułów w recenzowanych czasopismach naukowych i medycznych, podkreślił starania włoskiego stowarzyszenia medycznego i organizatora konferencji Ippocrate jako wiodący nurt w protokołach wczesnego leczenia.

 

„Aby otrzymać wczesne leczenie, musimy mieć wczesną diagnozę” – podkreślił Malone. Wezwał do „udostępnienia testów diagnostycznych, które można stosować w domu”, nawet jeśli zawyżają pozytywne wyniki COVID-19.

Konsultacja z lekarzem po uzyskaniu wyników może doprowadzić do podjęcia decyzji o ewentualnym rozpoczęciu terapii, radził Malone.

Naukowiec, którego odkrycia w niewirusowych systemach dostarczania mRNA są uważane za kluczowe dla strategii szczepień przeciwko COVID-19, wezwał do udostępnienia jednostkom w Kościele i na świecie narzędzi potrzebnych do dokonania „oceny własnego ryzyka”.

Istnieje kilka takich narzędzi, które można pobrać na telefony komórkowe, iPady lub komputery, aby ludzie mogli wprowadzać informacje o swoim stanie zdrowia i uzyskiwać „samoocenę tego, jakie jest prawdziwe ryzyko dla nich” – wyjaśnił Malone.

„Myślę, że gdybyśmy to mieli, ludzie byliby w stanie pozbyć się strachu. Nauczyliby się, że większość ludzi nie ma się tutaj czego obawiać bardziej niż jakiejkolwiek innej poważnej infekcji dróg oddechowych” – zauważył.

Ci, którzy są narażeni na wysokie ryzyko, mogą potrzebować szczepionki, powiedział Malone.

„Powiedziałbym Jego Świątobliwości, że wierzę w prawa jednostki do zgody na interwencję medyczną i że jednostka ma prawo dokonać takiego wyboru”.

Kard. Burke okrzyknięty ‘denialistą’ przez papieża

Church Militant zwrócił uwagę, że Malone może udzielić papieżowi Franciszkowi piątej rady – aby nie demonizować ludzi jako „antyszczepionkowców”. Malone zachichotał i odpowiedział: „Byłbym wdzięczny”.

Kościół naciska na medyczny apartheid

Kilku biskupów i duchownych kierowanych przez papieża Franciszka jest zaangażowanych w krucjatę na rzecz szczepionek, która zaowocowała formą „szczepionkowego apartheidu” – segregacji, wykluczania i demonizowania osób odmawiających ze względu na sumienie przyjęcia skażonych aborcją zastrzyków.

Przemawiając na konferencji prasowej podczas lotu, Franciszek pomstował na wybitnego tradycjonalistę kard. Raymonda Burke, demonizując go jako „denialistę”.

W Kolegium Kardynalskim jest kilku denialistów. Jeden z nich, biedny człowiek, zaraził się wirusem” – powiedział dziennikarzom w środę papież, wracając z pielgrzymki na Słowację.

Ale jeden z nich, biedactwo, trafił do szpitala z wirusem. To jest ironia losu” – zakpił Franciszek, nie odnosząc się do Burke’a po imieniu.

Burke, który ze względu na sumienie sprzeciwił się zaszczepieniu, był hospitalizowany w zeszłym miesiącu po zarażeniu wirusem, ale od tego czasu zdążył wyzdrowieć. Katolicy w mediach społecznościowych ostro strofowali Franciszka za jego „cios poniżej pasa” i „pozbawiony skrupułów atak”, nazywając to „bardzo niestosownym dla człowieka o jego pozycji”.

Inni wskazywali, że „ironią” to jest fakt, że Burke „ma teraz większą odporność na wirusa niż papież”.

W lipcu Papieska Akademia Życia (PAL) zintensyfikowała swoją krucjatę przeciwko tak zwanemu wahaniu się przed szczepionkami, włączając naukowców z globalistycznych instytucji do atakowania „antyszczepionkowców”, którzy, jak twierdzą uczeni, rozpowszechniają „dezinformacje i fałszywe wiadomości”, jak donosił Church Militant.

Nadchodzące watykańskie forum zdrowia pod koniec września będzie gościć znanego izraelskiego rabina Avrahama Steinberga, który demonizuje sprzeciwiających się przyjmowaniu szczepionek ze względu na sumienie jako przestępców i „morderców” i oświadcza, że rządy mają obowiązek karać tych, którzy odmawiają szczepień.

Franciszek kpi z Burke’a na konferencji prasowej podczas lotu ze Słowacji

Fanatyczne poglądy Steinberga o szczepieniach zostały potępione przez żydowskich uczonych i innych rabinów jako „niezwykle mylące” i „nienawistne”.

Watykan wprowadził paszport szczepionkowy w sierpniu, wykluczając osoby niezaszczepione i wymuszając zinstytucjonalizowany przymus i dyskryminację z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, włoskiej konstytucji i niedawnej rezolucji Rady Europy, donosi Church Militant.

W zeszłym miesiącu papieskie uniwersytety zaczęły zmuszać studentów i pracowników do przyjęcia skażonej aborcją szczepionki lub opłacania kosztownych testów na COVID-19 co 48 godzin, jeśli ci chcą uczyć lub uczęszczać na wykłady lub korzystać z biblioteki lub refektarza.

Tak zwani weryfikatorzy faktów, wielu zwolenników lewicowej ideologii i finansowani przez forsującą szczepionki Fundację Billa i Melindy Gates, podejmowali próby zdyskredytowania dr Malone, prowadząc kampanie dezinformacyjne przeciwko niemu, mimo że praca naukowca zaowocowała ponad 10 patentami i ponad 13 000 cytowań w recenzowanych czasopismach naukowych.

Scientist Urges Pope to Rethink Vax Crusade, Jules Gomes, September 17, 2021

_____________________

 

Uzupełnienia:

Katolicka Litwa i kary dla niezaszczepionych
Litwa, kraj głównie katolicki, zniewolony przez sowieckie gułagi i nazistowskie obozy koncentracyjne, prze do wprowadzenia ekstremalnych środków, by ‘ekskomunikować’ niezaszczepionych z normalnych zajęć życia codziennego […]

_____________________

Psychologiczny plan przezwyciężenia „wahań”
„Przezwyciężenie niezdecydowania, zwlekania czy odrzucania szczepionki przeciw COVID-19” jest „największym wyzwaniem w komunikacji marketingowej naszych czasów” – stwierdzono niedawno w artykule na stronie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) […]

_____________________

Sprzeciw czyli nowa choroba w rejestrze
Idea zawarta w słowie „naturalne” wywołuje poczucie czystości, dobroci i nieszkodliwości. Tymczasem syntetyczne substancje, produkty i technologie produkowane masowo przez przemysł (zwłaszcza szczepionki) są postrzegane jako „nienaturalne” i często budzą […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!