W szczepionkowej desperacji czyli czyje na wierzchu?

Jeśli za rok miliony z nas, którzy nie przyjęli zastrzyku, będą nadal zdrowi, nie będzie to dobrze wyglądać na tle osób zajmujących się szczepieniami i tłumu zwolenników szczepień.

− ∗ −

W menu na dziś danie podważające oficjalną narrację dotyczącą statystyk szczepień w USA. Felieton Jona Rappoporta o tym jaki odsetek populacji faktycznie mógł otrzymać szczepienie i co się stanie gdy niezaszczepieni nadal pozostaną zdrowi…

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

Wojna szczepionkowa czyli kto ma przewagę?

Nie wierzę, że rządy mówią prawdę o tym, ile osób przyjęło zastrzyk COVID. Myślę, że kłamią. Zawyżają liczby ponieważ są zdesperowani. Znacznie więcej ludzi odmawia szczepień niż ogłaszano.

W każdej wojnie szpiedzy i inne najemne osoby próbują zdemoralizować wroga. Jest to standardowa procedura operacyjna. Zawyżanie kluczowych liczb to jedna ze strategii.

W tej szczepionkowej wojnie as w rękawie jest oczywisty: jeśli wystarczająca liczba osób powie NIE dla szczepień, to koniec. Fala przypływu pochłonie rządy i ich korporacyjnych sojuszników.

Gdyby ludzie uwierzyli, powiedzmy, że tylko 30% Amerykanów przyjęło zastrzyk, i liczba ta utrzymuje się na stałym poziomie, pomimo wszystkich nowych nakazów, morale wystrzeliłoby na nowe poziomy.

Zawsze jest lepiej być po zwycięskiej stronie.

Gdyby większość Amerykanów wiedziała, że ​​masowe protesty przeciwko szczepionkom mają miejsce we Francji, Niemczech i innych krajach, ich nastawienie uległoby zmianie. Gdyby większość Amerykanów wiedziała, że ​​w Australii najbardziej faszystowski rząd pro-szczepionkowców na świecie ma duszę na ramieniu, ponieważ pomimo straszliwych lockdownów i nakazów szczepień, pomimo gliniarzy i żołnierzy na ulicach, Australijczycy wciąż chodzą na plażę… ta wiedza mogłaby podnieść ich na duchu.

Gdyby ludzie sprzeciwiający się szczepieniu i/lub nakazom mogli dokładnie policzyć, ile postów i ile filmów oraz ile kont zostało ocenzurowanych przez media społecznościowe na całym świecie, ponieważ te posty wyrażają sprzeciw wobec szczepień… ludzie zobaczyliby, jak naprawdę duży jest opór.

Oto raport ze statista.com:

Na dzień 1 sierpnia 2021r. Chiny podały około 1,67 miliarda dawek szczepionki na koronawirusa COVID-19, podczas gdy na całym świecie zastosowano około 4,18 miliarda dawek szczepionki”.

Nie wierzę w to. Nie sądzę, aby globalna organizacja i logistyka były aż tak sprawne. Ludzie, którzy dużo podróżowali, wiedzą, jak różnorodny i rozległy jest światowy krajobraz. Wiedzą, jak mnóstwo rządów jest nieefektywnych.

Świat nie jest jedną wielką, dobrze oświetloną nowoczesną apteką z ludźmi ustawionymi w kolejce i technikami administrującymi szczepieniami.

Jak zauważyło kilka osób, niezaszczepieni są grupą kontrolną w tym rozległym eksperymencie ze szczepionką COVID. Jeśli za rok miliony z nas, którzy nie przyjęli zastrzyku, będą oczywiście nadal zdrowi, nie będzie to dobrze wyglądać na tle osób zajmujących się szczepieniami i tłumu zwolenników szczepień. Nie chcą żywej grupy kontrolnej. Chcą podporządkowanych robotów.

Jest jeszcze to, ze Stat News, 21 lipca:

Według urzędników zdrowia publicznego, miliony niewykorzystanych szczepionek przeciwko Covid-19 zostaną zmarnowane, ponieważ popyt w Stanach Zjednoczonych słabnie, a dawki prawdopodobnie stracą ważność tego lata…”

Obecnie stany podały o 52,36 miliona dawek mniej niż zostało im przydzielone, zgodnie z danymi federalnymi”.

Oczekuje się, że znaczna transza dawek Pfizera wygaśnie w sierpniu… Biorąc pod uwagę malejący popyt na szczepionki w kraju, jest mało prawdopodobne, aby dawki te zostały w pełni wykorzystane, zanim będą musiały zostać wyrzucone”.

„«Obserwujemy spadek popytu [na szczepionkę] we wszystkich stanach» – powiedział Marcus Plescia, główny lekarz ze Stowarzyszenia Stanowych i Terytorialnych Urzędników Zdrowia”.

Więc w jakie zestawy statystyk powinniśmy wierzyć? Te, które podkręcają liczbę osób, które się zaszczepiły, czy te, które pokazują, że miliony fiolek się zmarnują? Myślę, że te ostatnie statystyki są prawdziwymi wskaźnikami. Urzędnicy rzadziej się do nich przyznają, chyba że są dokładne.

Oficjalnie film zatytułowany “Szczepionka na covid” jest okrzyknięty genialnym przebojem, ale z drugiej strony sprzedaż biletów spada na łeb, na szyję.

Są ku temu powody. Jednym z nich jest to: ludzie doznają bardzo poważnych i groźnych obrażeń po szczepieniach. Umierają. Wiedzą o tym ich rodziny i przyjaciele.

Oto najnowsze dane CDC, które posiadam, opracowane przez Children’s Health Defense. Statystyki pochodzą z VAERS, federalnego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniami. „Dane VAERS opublikowane dzisiaj przez CDC wykazały łącznie 463 457 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych we wszystkich grupach wiekowych po szczepionkach COVID, w tym 10 991 zgonów i 48 385 poważnych obrażeń między 14 grudnia 2020r., a 9 lipca 2021r.”.

Należy pamiętać, że liczba powikłań jest znacznie niedoszacowana, ponieważ większość Amerykanów albo nie wie, czym jest VAERS lub waha się, czy zgłaszać obrażenia.

Niektórzy analitycy sugerowali, że aby uzyskać w miarę dokładną liczbę, należy pomnożyć liczbę zgłoszeń przez 10.

W dobrze znanym badaniu VAERS z 2010r. przeprowadzonym przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc. bez ogródek stwierdzono: „Niekorzystne zdarzenia związane ze szczepionkami są częste, ale tylko częściowo zgłaszane, a do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) zgłoszono mniej niż jeden procent. Niskie wskaźniki zgłaszania wykluczają lub opóźniają identyfikację «problemowych» szczepionek, potencjalnie zagrażających zdrowiu społeczeństwa”.

Zgodnie z ustaleniami tego badania należy pomnożyć liczbę zgłoszonych powikłań poszczepiennych przez 100, aby uzyskać właściwą liczbę.

Liczba urazów i zgonów poszczepiennych jest ogromna. W każdej innej sytuacji niż obecna fałszywa pandemia, program szczepień zostałby wstrzymany. Odwołany.

Bez względu na to, co rządy i papugi informacyjne mówią o szczepionce („bezpiecznej i skutecznej”), ogromna liczba osób poszkodowanych, ich rodzin i rodzin tych, którzy zmarli od zastrzyku, są posłańcami prawdy.

Prawda się rozprzestrzenia.

W czasie wojny, kiedy kombatanci i cywile trafiają do szpitali, a wielu z nich leży w trumnach wpuszczonych w ziemię, a ludzie nie mogą już dłużej utrzymywać w myślach spójnej opowieści o tym, dlaczego toczy się wojna, nastawienie całego kraju zmienia się.

To nie czas na poddanie się lub dołączenie do tych, którzy twierdzą, że już tylko zagłada nas czeka.

The Vaccine War: who really has the upper hand?, Jon Rappoport, August 3, 2021

 

Uzupełnienia:

Kłamliwy, ale przewidywalny

Psychologiczny plan przezwyciężenia „wahań”

Propaganda czyli jak do nas mówią

Szczepienia c19 – scenariusz z horroru

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!