Szczepienie “aktem patriotyzmu” czy przejawem głupoty?

Właśnie przeczytałem, że osobnik, który w dobrze poinformowanych kręgach jest postrzegany jako minister śmierci – nie wiadomo tylko czy z zamiłowania czy z obowiązku – ogłosił, że „szczepienie jest aktem patriotyzmu”.

Proponuję rozważyć słowa Niedzielskiego w kontekście opinii wybitnych naukowców:

Prof. Luc Montagnier – francuski wirusolog, współodkrywca HIV w 1983, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny:

Podczas wywiadu profesor Montagnier odniósł się do programu szczepień przeciwko koronawirusowi nazywając go „niedopuszczalnym błędem”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty”. Montagnier wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszając wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. To warianty, które „są tworem i wynikiem szczepień”. /link/

Doktor Robert Malone, twórca technologii mRNA wykorzystywanej do tworzenia „szczepionek anty covidowych”, nie zaleca ich stosowania u młodych dorosłych i dzieci. Dr Malone krytykuje również politykę cenzurowania i tłumienia debaty o preparatach covidowych:

Dr Robert Malone wraz z zespołem naukowców z Salk Institute z San Diego opracował technologię mRNA w 1988, a rok później złożył patent na swój wynalazek. 10 czerwca 2021 r. dr Malone wziął udział wraz z biologiem dr Brettem Weinsteinem w podcaście na platformie YouTube, gdzie wyraził liczne obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek Pfizer-BioNTech i Moderny, wykorzystujących wynalezioną przez niego technologię. Ostrzegł m.in. przed potencjalnymi problemami autoimmunologicznymi spowodowanymi przez białka kolczaste (ang. spike).

Malone stwierdził również, że świadoma ryzyka była również dopuszczająca preparat na rynek amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA). Jego zdaniem biologicznie aktywne białko kolczaste może przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i kiedy osiada w innych narządach powoduje „zdarzenia niepożądane”. Aktywne biologicznie białko „spike”, zdaniem amerykańskiego  naukowca jest „jest bardzo niebezpieczne”. /Polonia Christiana/

Ocenzurowana rozmowa na platformie YouTube dotyczyła m.in. kwestii badania dr Byrama Bridle’a, immunologa wirusowego, wykazującego, że nanocząsteczki lipidów ze szczepionki nie pozostawały w mięśniu naramiennym, do którego zostały wstrzyknięte, jak twierdzili twórcy szczepionki, ale krążyły w organizmie i gromadziły się w dużych stężeniach w narządach i tkankach, w tym w śledzionie. szpik kostny, wątroba, nadnercza i – w „dość wysokich stężeniach” – w jajnikach.

Malone omawia również brak odpowiednich badań na zwierzętach dla nowych szczepionek mRNA oraz teorię, przyjętą przez wirusologa dr Geerta Vanden Bossche, że masowe szczepienie szczepionkami mRNA może wytwarzać coraz więcej przenośnych i potencjalnie śmiertelnych wariantów.

Fragment rozmowy /poniżej/

Streszczenie poglądówLINK

Strona Autorska

 Doktor Byram Bridle, profesor wirusologii i immunologii na Uniwersytecie Guelph w Kanadzie.

Od dawna wiemy, że białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia

Popełniliśmy błąd. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, szczepimy ich toksyną.

Teraz mamy jasne dowody na to, że szczepionki, które mają stymulować nasze ciała, mięśnie lub komórki mięśnia naramiennego do wytwarzania tego białka, dostają się do krwiobiegu. Kiedy dostanie się do krwiobiegu, białko kolca może wiązać się z receptorami znajdującymi się na naszych płytkach krwi i komórkami wyścielającymi nasze naczynia krwionośne. Kiedy tak się stanie, może wywołać jedną z dwóch rzeczy. Może to spowodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do zakrzepów krwi. Właśnie dlatego widzieliśmy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi szczepionkami. Może również powodować krwawienie. I oczywiście serce jest zaangażowane. Jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Białko może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne. Dlatego często występuje w mózgu nawet w śmiertelnych przypadkach zakrzepów krwi. Wątpliwe są również informacje z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Próbowali wykazać, że przeciwciała zawarte w szczepionce są przenoszone przez mleko matki. Pomyślano, że to może być dobre, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Nieumyślnie odkryli jednak, że szczepionki, szczepionki informacyjne RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki w celu dostarczenia samego wektora szczepionki do niemowląt karmionych piersią. Więc, co to znaczy? Cóż, wiemy, że białko kolce dostaje się do krwiobiegu…

link do artykułu /aktualne poglądy/

_____________________

professor Byram Bridle / rok temu /maj 2020/

 

Stwierdzam, że pan Niedzielski bredzi i stręczy do potęgi, co jest postępkiem budzącym moralne obrzydzenie. Samo szczepienie, akurat tymi preparatami, w kontekście zalinkowanych powyżej naukowych opinii, jest według mnie aktem głupoty.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne