Polacy zaakceptowali niewolnictwo? Trwałe elementy nowej nienormalności

Za czasów pierwszej komuny jednym ze sposobów uspokajania nastrojów społecznych były hasła typu: socjalizm tak, wypaczenia nie. Rządzący komuniści chcieli w ten sposób zbudować przekaz, że wszelkie zło bierze się tylko z wypaczeń, ale nie z samego systemu, który jest najlepszy na świecie.

Czy dziś jest podobnie? Nie, nie jest podobnie. Jest dokładnie tak samo.

Wczoraj przeczytałem na Twitterze, że w Sejmie powstał nowy zespół gotowy nieść pomoc osobom represjonowanym przez… no właśnie… przez kogo? Przez… ponadosobowy Sanitaryzm.

Starając się odczytać intencje wydaje mi się, że nie chodzi o zakwestionowanie systemu, lecz o tzw. wypaczenia. Członkowie zespołu nie kwestionują bowiem wymuszania na obywatelach noszenia masek w obiektach użyteczności publicznej. Zwracam uwagę na użyte sformułowanie: w obliczu wyzwań dot.bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego. Ciekaw jestem co prócz deklaracji uczyni powołane ciało w licznych sprawach wymuszania zgody na tzw. szczepienia.

Jedna z osób, członków nowego zespołu regularnie zamieszcza na Twitterze materiały z pandemistą Morawieckim, który przecież zarządza owym sanitaryzmem, czyniąc go narzędziem segregacji i dyskryminacji Polaków. Powołanie zespołu kojarzy mi się z parafrazą starego powiedzenia: diabłu-codziennie świecę, a Bogu zaledwie ogarek. Warto sprawdzić czy członkowie koalicji z PiS zajmą się przypadkami dyskryminacji osób, które nie chcą stosować się do sprzecznych z naukową wiedzą, obostrzeń.

Gwoli pełnej informacji dodaję, że poseł Anna Siarkowska jest przeciwna wprowadzeniu paszportu niewolnika zwanego covidowym.

Trwałe elementy nowej nienormalności

Wymownym przykładem nowej nienormalności, która przybrała cechy stałości jest ten oto komunikat lokalnego szpitala (Szpital Miejski w Miastku):

Powoli wraca normalność jednak jest ona obwarowana pewnymi warunkami. Przede wszystkim porody rodzinne będą dostępne wyłącznie dla osób zaszczepionych. Dotyczy to osób towarzyszących…

Pojawiły się liczne głosy oburzonych internautów. Szpital argumentował:  “Nikt nigdy nie twierdził, że osoby zaszczepione nie mogą być źródłem zakażenia. Jednak jego ryzyko jest mniejsze”.

Innym przykładem jest wywieranie presji na palcówki handlowe, w tym na sklepy spożywcze, aby pod groźbą wysokiej kary stosowały wobec klientów segregację maseczkową. Podobnie jest w urzędach użyteczności publicznej, gdzie już na wejściu obskakują człowieka odźwierni zadając różne pytania, zmuszając do rytualnych ablucji oferowanym płynem.

Całkiem niedawno rozmawiałem z jedną z osób, która zgadza się z rytuałami nowej wiary. Usłyszałem następujący argument: Ale przecież teraz, zarazków jest więcej.

Osobną kwestią są represje stosowane w Wojsku Polskim.

Otrzymuję niemalże codziennie rozpaczliwe informacje…

_________________________________________________________________

Uważam, że wszystkie osoby, które się szczepią preparatami covidowymi dają tym samym mandat agendzie globalistów w Polsce do kontynuacji tworzenia sytemu nowoczesnego zniewolenia, budowanego etapowo. Dzisiejszy użyteczny idiota jest na podobnym poziomie pojmowania rzeczywistości co jego niedawni poprzednicy-zwolennicy nazizmu i komunizmu (w początkowym stadium).

Drogi Czytelniku, jeżeli do tej pory nie rozumiesz, że projekt pandemia jest narzędziem do etapowej realizacji ideologii globalistycznej, kompatybilnej z marksizmem, oznacza to, że potrzebujesz jeszcze dużo spacerów na świeżym powietrzu.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne