Norymberga 2.0 czyli którędy droga

Tragedią ludzkości jest to, że jeśli ludzie się teraz nie obudzą, mogą na czas nie zdać sobie sprawy z zagrożenia, aż znajdą się w środku koszmaru, w którym niczego nie posiadają i ktoś oczekuje, że będą szczęśliwi.

###

W menu na dziś danie prawnicze. W wielu publikacjach pojawia się coraz częściej wątek pod nazwą ‘Norymberga 2’. Oczywiście wszystko to w kontekście covid-19, lockdownów i tzw. środków pandemicznych. Czy taka inicjatywa jest możliwa? Kto bierze w niej udział? I czy w ogóle ma to szanse powodzenia? O tym traktuje artykuł Kevina Smitha z Off-Guardian.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

Likwidacja Resetu: nieuchronna walka

Jakiś czas temu napisałem artykuł wyjaśniający moją drogę dojrzewania w kierunku programu Wielkiego Resetu. W tym tekście powiedziałem, że myślę, że ten horror będzie trwał jeszcze przez jakiś czas, ale ostatecznie zakończy się niepowodzeniem, ale będzie to kosztowne dla naszego społeczeństwo i nas wszystkich.

Niedawno szukałem informacji na temat nowych „szczepionek” i, podobnie jak inni, teraz poważnie zastanawiam się, czy nie jest to czasem część czegoś złowrogiego, a może nawet jakiegoś jeszcze większego zagrożenia dla naszego istnienia.

Aby uwolnić się od szaleństwa i ciężkiej lektury badań naukowych, oglądam wiele prezentacji internetowych Ivora Cumminsa, dr Mike’a Yeadona i dr Sucharita Bhakdiego, które są profesjonalne, przejrzyste i mocne. Niedawny wywiad z dr Bhakdim jest genialny, ale najbardziej przerażający, jaki oglądałem, wśród tych dotyczących szczepionek.

Jest kilku ekspertów z prawdziwą pasją, inteligencją i niesamowitą umiejętnością pokonywania zawiłości. Wszyscy powinniśmy być wdzięczni, że tak odważni ludzie przedstawili fakty.

Oczywiście wielu z tych ekspertów i komentatorów ma ograniczony dostęp do tzw. głównego nurtu. Są nieustannie cenzurowani. Łatwo wpaść w przygnębienie, że oczywiste fakty dotyczące Covid-19, lockdownów i szczepionek wciąż nie są słyszane.

Dla mnie to frustrujące, że ​​opinia publiczna nadal jest w dużej mierze nieświadoma zbliżającego się koszmaru, który wkrótce spadnie na nich i ich rodziny. I ta bezsilność, by to zatrzymać, jak wypadek samochodowy w zwolnionym tempie.

Dr Reiner Fuellmich

Niedawno zaciekawiło mnie kilka prezentacji i wywiadów z wybitnym niemieckim prawnikiem, Reinerem Fuellmichem. Sporo czytelników mogło już obejrzeć ten sam materiał.

Jest dobrze znany z tego, że wcześniej podejmował skuteczne kroki prawne przeciwko wielkim firmom, Volkswagenowi, w związku z jego fałszywymi danymi dotyczącymi emisji, a także Deutsche Bank w związku ze skandalem finansowym.

W zeszłym roku uwagę jego zwróciła reakcja na tak zwany corona kryzys i wraz z kilkoma innymi powołał niemiecki komitet śledczy d/s koronawirusa, aby się tym zająć. Teraz ta komisja przeprowadziła wiele dochodzeń i podejmuje działania prawne na całym świecie.

Myślę, że warto tutaj podsumować niektóre z nich.

Ponadto, chociaż wielu z nas zdaje sobie sprawę jakie są powody, motywy i czas tak zwanego Wielkiego Resetu, myślę, że spostrzeżenia i przemyślenia Reinera są interesujące i łącznie zapewniają pełniejsze zrozumienie tego, co się za tym wszystkim kryje. A może na końcu tunelu jest jednak jakieś światełko.

Poniżej znajduje się moja recenzja i kilka przemyśleń na temat powyższych klipów, podejście Reinera, obserwacje i ustalenia, a także niektóre z moich przemyśleń.

Tło

Reiner powołał komisję śledczą w lipcu 2020r. Tu jest dobre podsumowanie harmonogramu, obaw i postawionych pytań oraz wniosków, które nastąpiły.

Zdecydowali, że trzy główne pytania, na które należy odpowiedzieć w kontekście sądowego podejścia do kwestii koronawirusa, to:

  1. Czy istnieje korona pandemia, czy jest tylko pandemia testu PCR? W szczególności, czy pozytywny wynik testu PCR oznacza, że ​​osoba badana jest zarażona Covid-19, czy też nie oznacza to absolutnie nic w związku z infekcją Covid-19?
    _
  2. Czy tak zwane środki antykoronowe, takie jak lockdown, obowiązkowe maseczki na twarz, dystans społeczny i przepisy dotyczące kwarantanny, służą ochronie światowej populacji przed koronawirusem, czy też te środki służą tylko do wywołania paniki u ludzi, aby uwierzyli – bez zadawania pytań – że ich życie jest zagrożone, aby w rezultacie przemysł farmaceutyczny i technologiczny mógł generować ogromne zyski ze sprzedaży testów PCR, testów na antygeny i przeciwciała oraz szczepionek, a także pobierania naszych genetycznych odcisków palców?
    _
  3. Czy to prawda, że ​​rząd niemiecki był masowo lobbowany, bardziej niż jakikolwiek inny kraj, przez głównych bohaterów tej tak zwanej korona pandemii, pana Drostena, wirusologa w szpitalu charytatywnym w Berlinie, pana Wielera, lekarza weterynarii i szefa niemieckiego odpowiednika CDC, RKI, i pana Tedrosa, szefa Światowej Organizacji Zdrowia [WHO], ponieważ Niemcy są znane jako kraj szczególnie zdyscyplinowany i w związku z tym miały stać się wzorem do naśladowania dla reszty świata ze względu na surowe i oczywiście skuteczne przestrzeganie środków pandemicznych?
    _

Badając te punkty i aby lepiej zrozumieć ogólny obraz, Reiner mówi, że rozmawiał z ponad setką ekspertów i zebrał zeznania [świadectwa]. Od naukowców, lekarzy, psychologów i wielu innych ekspertów w swoich dziedzinach, w tym sygnalistów znających Wielki Reset.

Reiner z przekonaniem stwierdza w wywiadzie, że ma dobre argumenty, aby wykazać, że zestaw podejmowanych decyzji i lockdownów w odpowiedzi na testy Covid-19 i PCR oraz inne dowody to skandal na masową skalę i największa zbrodnia przeciwko ludzkości w historii.

Bez ponownego wymieniania wszystkich wydarzeń z ostatnich 14 miesięcy (które są w dużej mierze omówione w powyższych linkach), jest teraz oczywiste, że praktycznie każdy oficjalny rząd zachodni, narracja naukowa i podjęte środki były całkowitym przeciwieństwem tego, jak radzić sobie z prawdziwymi kryzysami zdrowia publicznego. Oczywiste jest, że Covid-19 jest używany do wprowadzenia reżimu i pełnej kontroli nad nami.

Możliwości prawne

Reiner wyjaśnia w wywiadzie, że działania prawne są planowane i będą wielowarstwowe i prowadzone w różnych jurysdykcjach na całym świecie. Uważa, że ​​w świetle przychylnych ocen z Portugalii i Austrii dotyczących nieskuteczności testu PCR jest to dobre podejście.

Wyjaśnia także, że ponieważ program Resetu nie ogranicza się tylko do jednej jurysdykcji, ma to z tej perspektywy sens.

Wydaje mi się, że na podstawie samych faktów miałby mocne argumenty w każdym sprawiedliwym sądzie. Ale myślę, że wszyscy widzieliśmy przykłady europejskich sądów wydających niewytłumaczalne decyzje lub uchylających się od orzeczeń w niezwykle ważnych kwestiach prawnych lub jurysdykcyjnych.

Reiner mówi, że być może największe szanse na sukces prawny są w znanych mu systemach prawnych USA i Kanady, które dopuszczają pozwy zbiorowe. Do pozwów zbiorowych mogą przystąpić osoby, które uważają, że zostały pokrzywdzone przez decyzje państwa lub dużej firmy, na przykład w wyniku oszustwa, zaniedbania lub dyskryminacji.

Reiner stwierdza podczas wywiadu, że krajowe systemy mogą nie nadawać się do tego typu przypadków ze względu na samą skalę oszustwa Covid-19 i ostatecznie przewiduje scenariusz „Norymberga 2”.

Niektórzy ludzie mogą uważać, że proces prawny, nawet jeśli nie został przekupiony i opłacony przez globalistów odpowiedzialnych za te zbrodnie, zajmie zbyt dużo czasu, aby powstrzymać to, co się dzieje. Myślę, że istnieje takie niebezpieczeństwo, ale niemiecki komitet śledczy ds. koronawirusa wykonał już mnóstwo pracy, a wiele dowodów jest już w domenie publicznej, a sprawy są w przygotowaniu.

W każdym razie uważam, że obejrzenie tych wydarzeń będzie interesujące, być może w kontekście trwającego horroru wyniszczenia zdrowotnego, społecznego i gospodarczego oraz programu Wielkiego Resetu. Taka rosnąca świadomość społeczna może przesądzić o wyniku, o tym, jak te sprawy przebiegają lub są oceniane, a nawet czy w ogóle się potoczą.

Interesy napędzające Wielki Reset: okiem prawnika

Najciekawsze z wywiadu było to, co Reiner powiedział o osobach zaangażowanych w ten program i możliwych motywach za nim stojących. Chociaż ja i wielu z nas mamy rzetelne pojęcie o tym, czym one są, a wydaje się, że jest tych powodów wiele, myślę, że mamy trudności ze zrozumieniem struktury stojącej za tym wszystkim. Tego, jak to razem działa i jak rozdzielić odpowiedzialność na każdą ruchomą część (finansową i bankową, Big Pharma, organizacje światowe, program zmian klimatycznych, zawód lekarza, sądownictwo itp.)

Obserwacje Reinera na ten temat są interesujące i myślę, że dają podstawy do optymizmu.

Mówi, że na podstawie tego, czego się dowiedział, uważa, że ​​na świecie jest około 3000 osób, które mają bezpośredni udział w działaniach przeciwko populacji liczącej około 8 miliardów osób. Nazywa je „Kliką z Davos”. Mówi jednak, że szacuje, że od 10 do 20% ludzi na świecie zorientowało się w tych planach, a prawdopodobnie znacznie więcej jest na drodze do ich odkrycia.

A więc jak dotąd jest to 3000 zagorzałych przestępców przeciwko prawdopodobnie aż 1,5 miliardowi ludzi.

Reiner mówi również, że ci przestępcy to ludzie o sprzecznych interesach i ze środowisk gdzie toczą się wewnętrzne walki. Uważa, że ​​może to być okazja do reakcji w taki sam sposób, w jaki nas podzielili. Wygląda na to, że sygnaliści dostarczyli informacji, a wraz z rozwojem tej przerażającej agendy powinno to nabrać tempa.

Podobnie, zapytany, kim są ci ludzie i jakie są połączone motywy, wyjaśnia, że ​​to „zwykli podejrzani” ze światowych organizacji, takich jak WHO, WEF, MFW, miliarderzy technokraci, giganci farmaceutyczni, duże platformy medialne, banki i fundusze inwestycyjne.

Mówi, że motywacja nie jest przede wszystkim finansowa, ponieważ ci ludzie już są obrzydliwie bogaci. Opisuje to bardziej jako chęć przejęcia kontroli nad ludzkością. Działa to pod przykrywką kilku motywów i programów: instynktu samozachowawczego i konsolidacji, Covid-19 i szczepionek, ideologii zmiany klimatu, ale zasadniczo dotyczy władzy. Ale to ich pieniądze są tym, co oliwi tę machinę.

Myślę, że struktura opisana przez Reinera i innych przypomina piramidę. Mówi, że te elitarne sekty przefiltrowały pieniądze, aby nasmarować różne łańcuchy dowodzenia pod nimi, takie jak rządy, partie opozycyjne, media, naukowców, uniwersytety, związki szpitali itp.

Reiner mówi, że uważa również, iż niektóre osoby w rządach mogły zostać przekupione, zastraszone lub zmuszone do współpracy. Widzieliśmy możliwe oznaki tego w innych miejscach, np. na Białorusi, w Tanzanii i Burundi.

Wydaje mi się, że im niżej tej piramidy zejdziesz, to napotkasz „menedżerów średniego szczebla” i „szeregowców”. Część przekupiona dotacjami finansowymi. Część, która coś podejrzewa, ale boi się mówić. Inni są nieświadomi tego, co się dzieje.

Nietrudno sobie wyobrazić, że wszystkie powyższe siły gdy połączone razem, świadomie lub w inny sposób, mogą rozpocząć tak wielkie przedsięwzięcie globalnego puczu. Moja analogia jest podobna do nazistowskich Niemiec, a struktura dowodzenia wygląda bardzo podobnie.

Reiner wspomniał również o dwóch interesujących scenariuszach, których aż tak bardzo nie rozważałem. Mówi, że został poinformowany przez jednego z sygnalistów, że ​​pierwotnym planem było wprowadzenie resetu w 2050r. Zostało to jednak przesunięte do 2030 r., a następnie do teraz, ponieważ niektóre elementy w tej grupie zaczęły się niecierpliwić. Wierzy, że to obecny pośpiech jest powodem, dla którego popełniają tak wiele oczywistych błędów, które można wykorzystać.

Ponadto Reinerowi powiedziano, że Europa jest polem bitwy, nad którym najbardziej próbują przejąć kontrolę. Dzieje się tak, ponieważ Europa i bank centralny są w zasadzie bankrutami, a zwłaszcza duże fundusze emerytalne, które z oczywistych powodów nie chcą, aby ludzie o tym wiedzieli. Uważają, że forsowanie programu pod pozorem pandemii, zmian klimatycznych, konfliktów i innych kryzysów będzie rozpraszać opinię publiczną i zanim się obudzą, będą pod pełną kontrolą.

Po tym, jak ci sami ludzie spowodowali poprzedni krach finansowy, zapewnili nas, że wszystko jest w porządku, ale od tego czasu drukowali pieniądze i plądrowali coraz więcej.

Reiner uważa, że ​​gdy system finansowy zaczął ponownie wykazywać oznaki implozji w 2019 roku, wtedy globaliści postanowili się spotkać i zgodzili się popchnąć narrację o koronawirusie w kierunku Wielkiego Resetu.

Jakie są szanse na powstrzymanie przejmowania przez nich władzy?

Reiner ma wielką nadzieję, że tak się stanie i może wyłonić się lepszy świat i odejść od globalizmu, który stworzył światowe problemy. Mówi, że jeśli zawiedziemy, może to być koniec ludzkości, więc nie możemy zawieść. Podzielam tę ocenę i ostrożny optymizm.

Osobiście uważam, że globalistyczne sekty mogły rzucić się z motyką na słońce. Ponieważ ogólny plan jest wspólnym celem dla różnych interesów, ale jest połączony z wieloma mniejszymi programami w tych grupach (które czasami są sprzeczne). Dlatego uważam, że trudno będzie im to osiągnąć.

Uważam, że sądy w teorii oferują środki zaradcze, o ile są niezależne lub przynajmniej jest na to szansa. Globaliści mogą się wycofać lub przystopować, jeśli zobaczą, że dowody przeciwko nim są przytłaczające, a świadomość rośnie.

Sygnaliści mogą zacząć częściej się odzywać. Może to być spowodowane przez nieoczekiwane wydarzenia lub sprzeciw, którego elity nie uwzględniły, lub dalsze popełniane przez nie błędy. W tej walce jest więc silny element psychologiczny.

Podobnie, o wiele więcej ludzi, niż zdajemy sobie teraz sprawę, może być na skraju przebudzenia i wystarczy gdzieś jakaś iskra, np. poważne niepokoje społeczne mogą wywołać efekt domina. Elity mogą w rezultacie stracić nerwy, stać się zbyt chciwe, mogą nastąpić podziały i walki prowadzące do samozniszczenia.

Uważam jednak, że elity mogą się podwoić wraz z dalszym generowanym kryzysem. Problemy z łańcuchem dostaw żywności, przerwy w dostawach prądu, nowe warianty wirusów i inne ‘atrakcje’. Może istnieć zło, którego nie uwzględniliśmy.

Tragedią ludzkości jest to, że jeśli ludzie się teraz nie obudzą, mogą na czas nie zdać sobie sprawy z zagrożenia, aż znajdą się w środku koszmaru, w którym niczego nie posiadają i ktoś oczekuje, że będą szczęśliwi. Albo jeszcze coś gorszego.

Co możemy zrobić?

Reiner mówi, że nie warto aktywnie przekonywać ludzi, którzy najwyraźniej wyłączyli mózgi i podwinęli rękawy [do szczepień -tłum.]. Skoncentruj się raczej na rozpowszechnianiu wiadomości i nawiąż kontakt z podobnie myślącymi osobami lub tymi, którzy po prostu mają wątpliwości co do tego, co się dzieje.

Myślę, że jako jednostki musimy zrobić dwie rzeczy. Wygrywać i radzić sobie, dopóki tego nie osiągniemy.

Moją myślą jest żyć bieżącym dniem, aby nie myśleć zbytnio o tym, co nie do pomyślenia. Moim zadaniem jest również rozpowszechnianie ważnych informacji, poważnych wątpliwości dotyczących szczepionek, paszportów, walut cyfrowych, podkreślanie Wielkiego Resetu i tego, co to będzie oznaczać w życiu nas wszystkich, jeśli zaakceptujemy pełną kontrolę bandy złoczyńców wziętych żywcem z filmów o Bondzie.

Używaj mocnego języka, nazwij ten program takim, jakim jest. Komunizmem, faszyzmem, eko-autorytaryzmem czy analogią z nazistowskimi Niemcami.

Wykorzystajcie strach przed ich prawdziwym, przerażającym planem, tak jak użyli przeciwko nam strachu przed „wirusem”, który nie jest zagrożeniem. Rozpowszechniając te informacje, używaj obrazów, kpin i humoru.

Na koniec, dla mnie jedną bardzo interesującą częścią wywiadu Reinera była duchowość, o której wspominał w niektórych fragmentach swojego klipu i warto go posłuchać.

Mówi, że nie jest religijny, ale zaczął wierzyć, że niektórzy ludzie mogą mieć dar lub zdolność widzenia rzeczy, których większość nie widzi lub nie zobaczy. Myślę, że sugerował coś więcej niż tylko badanie wydarzeń. Być może bardziej nadnaturalne postrzeganie tych wydarzeń, duchowość lub wrodzony instynkt niż ogólną ludzką zdolność postrzegania czy racjonalizowania rzeczy – co uważa za mające znaczenie i łączące się ze sobą.

Reiner podał przykład przyjaciela, który opisywał swoje dziecko w towarzystwie innych dzieci, różniące się od reszty.

To jest coś, do czego mogę się odnieść, do kierunku w moim życiu. Od takiego, które było w dużej mierze bezcelowe i niespełnione, do dzisiejszej walki z niesprawiedliwością, gdziekolwiek ją widzę.

Czuję, że jest tam wymiar duchowy i odczuwam to, gdy inni walczą z tą czy podobnymi przyczynami. Niezależnie od tego, czy jest to duchowe, czy istnieje inne wyjaśnienie, myślę, że istota tego, co mówi Reiner, jest bardzo prawdziwa i będzie rezonować z wieloma ludźmi, niezależnie od tego, czy jest to przeciwstawianie się zagranicznym wojnom, czy walka z wojną, którą globalne elity i ich marionetki rozpętały teraz z całą ludzkością pod przykrywką Covid-19.

Pod koniec wywiadu prowadzący pyta Reinera, czy historia czule spoglądałaby wstecz na niego i innych, którzy teraz brali udział w tej walce. Reiner odpowiedział „oczywiście”.

Reiner jest wyraźnie osobą o dużej prawości, pasji i inteligencji. Jeden z wielu wspaniałych ludzi, którzy walczą o nas.

[Tekst pierwotnie ukazał się w One World Press]

______________________________

Reiner Fuellmich – Nuremberg 2.0 against W.H.O.

Covid-19 Crimes Against Humanity – Dr Reiner Fuellmich

Deleting the Reset: The Imminent Struggle Ahead, Kevin Smith, Apr 29, 2021

Uzupełnienia:

C-19 na wokandzie?

Schwab’o mi albo kto nam to robi

Great Reset – pierwsze rysy?

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!