C-19 na wokandzie?

Niemiecko-amerykański zespół prawny wkrótce rozpocznie pozwy dotyczące COVID-19, aby ujawnić plandemię Gatesa-Rockefellera

W menu na dziś kwestie sądowe. O przygotowaniach do procesów w sprawie pandemii i jej skutków mówiło się od dawna. Teraz wygląda na to, że Reiner Fuellmich wraz z zespołem innych prawników są gotowi by wystąpić na drogę sądową. Warto śledzić postępy tego procesu ponieważ jego ewentualne skutki mogą mieć wpływ na sytuację w wielu krajach. Dochodzą również sygnały o podobnych (lokalnych) inicjatywach np. z Włoch.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

Reiner Fuellmich

Reiner Fuellmich, niemiecki prawnik, który z powodzeniem prowadził procesy przeciwko korporacyjnym gigantom VW i Deutsche Bank, ma zamiar wytoczyć pozwy w Niemczech i USA w sprawie rzekomych fałszywych roszczeń dotyczących paniki „pandemii” COVID-19 i testu PCR, na którym jest oparta.

Pozew powinien być uważnie obserwowany w krajach, w których faszystowskie, totalitarne restrykcje spowodowały masowe zakłócenia gospodarcze, bezrobocie, straty małych przedsiębiorstw oraz szkody psychiczne i fizyczne. Premier Scott Morrison (Australia -tłum.), premierzy i wysoko postawieni urzędnicy w dziedzinie zdrowia wzywający do szczepień również powinni się temu uważnie przyglądać, z oczywistych powodów prawnych.

Fuellmich i zespół 34 prawników pracuje już po tym, jak jego zespół ekspertów przeanalizował wiedzę dotyczącą COVID-19 i testów PCR i stwierdził, że jest to (zaskarżenie – tłum.) bardzo pożądane. „Skupiamy się na teście PCR, ponieważ jeśli uda nam się przekonać sąd, że jest to fałszywy test PCR sprzedawany z zapewnieniem, że może wykryć infekcję – jeśli uda nam się przekonać sąd, że jest to fałszywe oświadczenie – wtedy cały ten domek z kart się zawali – ostrzegł Fuellmich.

To jest narzędzie, którego używają do utrzymywania ludzi w stanie paniki. I to paniki, do której nie ma podstaw, ponieważ jak właśnie wskazałem, nawet według WHO, której nie mogły umknąć wnioski (profesora) Johna Ioannidisa (z Uniwersytetu Stanforda), że umieralność lub śmiertelność jest mniej więcej taka sama, jak dla grypy.”

Fuellmich występuje w mini-dokumencie zatytułowanym Planet Lockdown, który przedstawia sprawę i jej rozwój w ciągu ostatniego roku. Mówi, że wniesionych zostanie wiele pozwów, najpierw z Niemiec, a potem z USA. Wśród pozwanych znajdą się Richard Wheeler, główny badacz z Uniwersytetu Oksfordzkiego i wirusolog Christian Drosten, który 23 stycznia 2020 r. wraz z innymi wirusologami w Europie i Hongkongu opublikował schemat pracy testu diagnostycznego PCR w czasie rzeczywistym (RT-PCR), później zaakceptowany przez WHO, który wysłał zestawy testowe do dotkniętych regionów na całym świecie.

Fuellmich mówi, że Drosten i niektórzy inni będą osobiście odpowiedzialni za szkody, „ponieważ to oni kłamali. To oni wychylili się za daleko. Nie robią tego sami, oczywiście zarabiają na tym, ale to ktoś inny pociąga za sznurki, jak Klaus Schwab (szef Światowego Forum Ekonomicznego) czy Bill Gates, którzy czają się w tle, jeśli można tak powiedzieć.”

„Musimy jednak gdzieś zacząć, a intencją, która naszym zdaniem jest tutaj ważna, jest odkrycie całej sprawy – wykorzystanie tego, czego nauczyliśmy się dzięki Komitetowi Corona, wykorzystanie tych dowodów i ekspertów, których wysłuchaliśmy, aby przekonać sąd, że jest to zainscenizowana pandemia i że stoją za tym inne cele i inni ludzie, którzy próbują dążyć do zupełnie innych celów. To nie ma nic wspólnego ze stanem zdrowia świata”.

Zapytany, jak przebiegała zainscenizowana operacja pandemiczna, Fuellmich odpowiedział, że nie wiedzą, ale dowody doprowadzą ich tam „w szczególności, jeśli skorzystamy z anglo-amerykańskiego systemu sądownictwa”. „Aby wygrać tę sprawę z Drosdenem, nie musimy wiedzieć, kto za nim stoi, wiemy, widzimy, że są za nim ludzie, ponieważ po prostu nie jest wystarczająco inteligentny, by zrobić to sam, podobnie jak Wheeler”.

Fuellmich powiedział, że pozew nie będzie koncentrował się na „operacji”, ale raczej na zarzutach, że pozwani kłamali, mówiąc opinii publicznej, że testy PCR mogą nam powiedzieć coś o infekcjach. Mini-dokument z Fuellmichem można również obejrzeć w trzech częściach na Twitterze: część 1, część 2, część 3.

German-US legal team about to launch COVID-19 lawsuits to expose Gates-Rockefeller plandemic, TONY MOBILIFONITIS, Jan 4, 2021

___________________

Uzupełnienia:

Schwab’o mi albo kto nam to robi

Terror czyli po co ta kampania

Corona Investigative Committee Attorney Reiner Fuellmich w/ Patrick Bet-David: Powerful Conversation on Global Lawsuit Over Coronavirus – rozmowa z Reinerem Fuellmichem

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!