TYLKO DUDA!!!

Nadaje się do tego, by być prezydentem Polski. Udowodnił to w czasie swojej pierwszej kadencji, podczas której sytuacja w naszym kraju wyraźnie się poprawiła. Jego konkurent, Rafał Trzaskowski, od półtora roku jest prezydentem Warszawy. Jego urzędowanie to pasmo klęsk i katastrof, poczynając od słynnej awarii Czajki, a kończąc na wypadkach miejskich autobusów, prowadzonych przez naćpanych kierowców. Trzaskowski to pechowiec, przyciągający nieszczęścia. Pisałam o tym {TUTAJ} w notce “Człowiek – porażka, czyli o prawdziwym Jonaszu”.

Wczoraj [9.07.2020] w programie “W tyle wizji” {TUTAJ(link is external)} Stanisław Janecki i Rafał Ziemkiewicz poświecili ostatnie pięć minut właśnie owemu pechowi Trzaskowskiego ilustrując to wymownymi zdjęciami.

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że prezydenta wybiera się na pięć lat. Jeśli wybierzemy nieudolnego pechowca, to przez cały ten czas będziemy musieli znosić skutki jego działań. Dlatego apeluję do wszystkich: nie rób Polsce na złość – nie głosuj na Trzaskowskiego!!!

O autorze: elig