Uważam, że Circ ma rację!

GPS – (Grzegorz P. Świderski), napisał dzisiaj post na NE pod tytułem „Circ”. http://gps65.nowyekran.pl/post/88733,circ
Postawił pytanie: Charyzmatyczna jędza opanowała umysły kilkunastu katolików, czy ktoś potrafi wytłumaczyć jak się to stało?
GPS wybrał tendencyjnie cytaty z kilkuletnich wypowiedzi Circ na NE, by zobrazować (jego zdaniem) charakterystyczny styl w jakim promuje ona katolicyzm.
Komentator Ultima Thule stwierdził:
SZOK !!! Przeczytałem cytaty … Jestem ZSZOKOWANY !!! – ot świętoszek jeden!!!
GPS oraz Ultima Thule piszą lub pisali na TYM portalu. Uważam, że zamieszczając dzisiaj taką opinię na NE – atakują tym samym TEN portal.
GPS oraz Ultima Thule proponuję zapoznanie się z twórczością Doroty Masłowskiej: DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU. Tu qurvy i ch..je lecą obficie z kart książki oraz ze scen teatralnych. Taki ma styl autorka, tak mówią ludzie po polsku na polskich ulicach. Nie widziałem nigdzie łez wylewanych przez GPS oraz Ultima Thule nad językiem autorki! Nikt nie protestuje. Jej wolno, Circ nie wolno!
Jestem przekonany, że Circ nie jest charyzmatyczną jędzą, zdjęcie jej twarzy nie ukazuje baby-jagi. Jest jednostką charyzmatyczną, można powiedzieć nawiedzoną trochę, ale na tym polega jej urok. Na tym portalu katolików jest kilkudziesięciu, i pewne jest, że Circ żadnego umysłu nie opanowała.
Po ilości zdecydowanie negatywnych komentarzy pod tym postem, widać wyraźnie, że na NE pozostały w większości osoby, które uważają, że nie należy walczyć o wartości chrześcijańskie, lecz wręcz przeciwnie, należy je zwalczać, zwalczać w każdy dostępny sposób, najlepiej poprzez atak personalny: „Znajomy doktor zdiagnozował jej jakąś chorobę psychiczną, jednak ja poszperałem w necie i okazało się, że ona ma część rodziny jeszcze nieprzechrzczonej i syna Pacyfika… i mi wystarczy. Baba na domiar złego pije, a jak wypije to puszczają jej hamulce. Z tego co widzę (cytaty), pije co raz więcej”. Widać gołym okiem, NET nie kłamie, szperajcie a znajdziecie!
Molier w swoim komentarzu napisał: „ta czerwona hołota nie rozumie subtelnych, kulturalnych metod – uważa to za słabość! Circ ma rację!”
Nie powiem, że mi się podoba taki sposób mówienia i pisania! Jednak czasami, gdy emocje ponoszą w dyskusji z komuchami, prawie każdemu zdarzy się, że wypśnie się przekleństwo.
Można Circ lubić albo nie lubić, ale muszę powiedzieć, że zgadzam się z Molierem. Tak jak Dorota Masłowska ma swój styl, tak swój styl ma Circ. Jeżeli w ten sposób Circ do kogoś dotrze, to znaczyć to może, że inaczej do tej osoby w XXI wieku PRAWDA dotrzeć nie może!

O autorze: thot

Antysocjalista! Stary człowiek, ale myślący i działający.