“Pandemia” w epoce mózgu łupanego

Kilka lat temu określiłem stan podatności umysłów współczesnych Polaków na propagandę mianem “epoki mózgu łupanego”. Pamiętam, że byłem wówczas zdumiony stopniem ogłupienia polskiego społeczeństwa, które prezentowało się jako całkowicie bezbronne wobec prostackiego algorytmu Goebbelsa.

“Nowy Porządek” – klatka dla polskiego niewolnika

Dziś sytuacja, moim zdaniem, jest o wiele gorsza. Mamy bowiem typowy stan jesienno-zimowej aktywności tzw. koronawirusów,  które wywołują taką samą liczbę infekcji co 2, 5, 10 lat temu. Jedyną różnicą jest pojawienie się wirusa SARS CoV-2, który u niektórych schorowanych osób ze słabszą odpornością wywołuje ustępujące po kilku miesiącach powikłania.

 

……………………………………….

Warto też wiedzieć, że liczba zgonów w Polsce podczas rzekomej pandemii jest mniejsza od liczby ofiar w analogicznym okresie, rok temu. Dramatyczna sytuacja w placówkach Służby Zdrowia, na którą wszyscy narzekają jest spowodowana wieloletnimi zaniedbaniami rządów: SLD, PO, PSL i PiS.

 

Prawdopodobieństwo, że zaraziliśmy się grypą, a nie COVID-19 jest sto razy większe.(…) Dzisiaj głównym zagrożeniem w Polsce są przeziębienia wywołane rhinowirusami, adenowirusami, wirusami paragrypy, koronawirusami i innymi.

Prof. dr hab. med. Piotr Kuna

Osoby bez masek nie będą mogły kupić jedzenia

Globalny lockdown w obszarze ducha, moralności, wolności osobistej, prawa do zachowania własności i dysponowania swoją firmą w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej był planowany od dawna. Dziś nastał czas realizacji. Jak zwykle, w takich chwilach sejmowa lewica (423 posłów PiS, PO et conortes) zjednoczyła się w haniebnym dziele uchwalenia “prawa” sprzecznego z konstytucją i gwarantującego bezkarność tym, którzy na co dzień zamykają się w placówkach Zdrowia przed chorymi będącymi w stanie zagrożenia zdrowia i życia.

Wyłączenie z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii personelu medycznego walczącego z Covid-19. Zgodnie z nowymi przepisami nie popełniają przestępstwa lekarze, pielęgniarki i ratownicy, którzy lecząc pacjentów z Covid-19 i działając w szczególnych okolicznościach, dopuścili się czynu zabronionego, chyba że był on wynikiem rażącego niezachowania ostrożności. /rmf24.pl/

Uchwalono także obowiązek noszenia kagańca pod groźbą kary 1000 zł…

cdn…

 

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne