Turki bez wiz w Schengen i kasa na podróż…

orient ekspres

Poszczytowali sobie na szczycie unijnym w Turcji. Wszyscy zadowoleni jak cholera, a najbardziej Turki. Turki dostaną 3 miliardy Euro …w tym 71 milionów od Polski…stać nas a co!!! Mało tego, liberalizację wizową też.
http://fakty.interia.pl/swiat/news-ue-projekt-dokumentu-ze-szczytu-3-mld-euro-dla-turcji-na-poc,nId,1929649
Czyli na chłopski rozum…tzw uchodźcy z terenów Turcji już nie będą się bujać pontonami i narażać swoje smartfony i koszulki z adidasa na zniszczenie przez wodę morską, tylko pojadą Orient Expresem w klasie pierwszej.
W wagonie restauracyjnym ośmiorniczki i kawior (oczywiście absolutnie nie ruski)…tańczące hurysy z możliwością dyskretnego tête-à-tête w wagonie sypialnym, coby jądra za bardzo nie spuchły od wstrzemięźliwości …wszak podróż do Europy z Turcji to nie rzut beretem.
Wagon ze strzelnicą, inny z silikonowymi manekinami do obcinania główek…a na stacji docelowej Calais nomen omen (sic!) na każdym słupie w kieszeniach wizy niczym ulotki z Mc Donalda…
(…)
Bieda będzie uzbierać Pisiorom przy takim rozmachu te 500 zł na dziecko…ale cóż, jako ludzie wybitnie łagodni i ugodowi będziemy się cieszyć, że muslimy nie będą już się narażać na niewygody podróży do Europejskiego Raju. Wszak jeśli do raju, to tylko Orient Expressem…

 

O autorze: trybeus

Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny, rasa górska ...