PO partią zdegenerowanego lewactwa! Stop dla republiki gender

Stop republice gender

 

Anita CzerwińskaPlatforma Obywatelska w końcówce swojej kampanii wyborczej znowu straszy Polaków wprowadzeniem republiki wyznaniowej przez obóz zjednoczonej prawicy.

Wynikać to ma z naszej wiary i naszego szacunku do wartości chrześcijańskich oraz kierowania się nimi w życiu publicznym, zgodnie z nauczaniem papieża Jana Pawła II. Próbuje się ukryć fakt, że to te wartości są fundamentem cywilizacji europejskiej.

Tymczasem Platforma jest gorliwym rzecznikiem ideologii gender i próbuje w trybie przyspieszonym wprowadzać do naszego systemu prawnego kontrowersyjne projekty, które budzą naturalne obawy Polaków. Partia obecnie rządząca naszym krajem liczy na polityczny zysk w lewicowym elektoracie, a także chce przypodobać się europejskim salonom, na których to lewica nadaje ton.

Tylko wspólny front rodziców, pedagogów, działaczy społecznych i polityków może powstrzymać falę nowej ideologii, wspartej przez wykluczającą samodzielne myślenie polityczną poprawność. W niedzielę zdecydujemy, jakiej wizji państwa pragniemy i kto ma ją realizować.
Anita Czerwińska

 

 

  Autorka kandyduje do Sejmu z listy PiS‑u w okręgu podwarszawskim

 

 

 

[Tytuł mój – Andy]

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...