Słowo od Jezusa (1)

Co najmniej od roku na bieżąco śledzę wypowiedzi Pana Jezusa spisywane przez amerykańską mistyczkę Jennifer, znaną tylko z imienia zamężną kobietę. Jej kierownikiem duchowym był najpierw ks. Joe (przez 11 lat), a po jego śmierci jest ks. Dawid.
Z pamiętnika Jennifer:
3 marca 2003 o godzinie 15:00 Jezus powiedział: „Moje dziecko, pragnę, abyś zapisywała wiadomości dla świata, ponieważ jesteś Moim wybranym instrumentem. Nie bój się, strach nie pochodzi ode Mnie, bo [to] JA przygotowywałem cię do tej misji”. Więc poszłam, wzięłam notatnik i zapisałam pierwszą wiadomość dla świata.

Ponieważ Jezus od tamtego dnia (tj. wigilii do św. Kazimierza AD2003) często przemawiał do Jennifer, więc przez minione już 18 lat nazbierał się obszerny materiał. Nie mam zamiaru przekładać wszystkiego, bo każdy może skorzystać z tłumacza automatycznego i sprawić sobie tekst w ulubionym języku, chcę jedynie wzbudzić apetyt poznawczy Czytelnika przez publikację kilku orędzi świeżej daty. Słowa od Jezusa Jennifer zamieszcza, w miarę regularnie, na własnej stronie wordsfromjesus.com .

Zacznijmy od tego:

23.08.2021
12:30
Moje dziecko, świat wkrótce zostanie zalany wodą. Nie za sprawą deszczów, ale łez Mojego ludu, gdy zobaczą, co zrobiono Moim maleńkim i świat zacznie rozumieć, że przelewanie krwi niewinnych nie pozostaje bez kary. Moje dziecko, grzechów ludzi jest mnóstwo, ale gdy pycha dominuje, pogrążą się [oni] w otchłani nieszczęścia. Przychodzę usunąć ślepotę, która ogarnęła ten świat. Przychodzę, aby zlikwidować zamieszanie i w mgnieniu oka świat stanie przed tronem sędziowskim nie opuszczając tej ziemi (*). Dobiegną końca czasy zła pielęgnowanego w sercach i umysłach Mojego ludu. Ostrzegam, że ci, którzy nie rozpoznają czasu Mojego nawiedzenia i nie porzucą swej grzeszności, pogrążą się w wiecznej otchłani ciemności. Nadchodzi czas, kiedy całe światło zgaśnie, z wyjątkiem tego, z którym przychodzę, ponieważ jestem Jezusem, światłością świata. Przychodzę, aby oświetlić tym światłem każdą duszę na tej ziemi – nikt nie zostanie pominięty. To jest czas prawdy i kiedy świat zacznie płakać, zaczynie też zdrowieć. Będzie to największy akt miłosierdzia względem ludzkości od czasu Mojej męki, śmierci i zmartwychwstania. Mówię Moim dzieciom, aby już teraz podjęły pokutę, gdyż nadeszła na to pora, ponieważ Ja jestem Jezusem a moje miłosierdzie i sprawiedliwość zwyciężą.

(*) – Aluzja do wydarzenia znanego od czasu objawień w San Sebastian de Garabandal (1961-1965) pod nazwą ostrzeżenie, oczyszczenie względnie (powszechne) oświetlenie sumień.

[17 września, święto Stygmatyzacji Franciszka z Asyżu]

 

O autorze: Geminiano